اجرای نرم افزار دیجیتال ساینیج برنا رسانه در دانشگاه بیرجند

اجرای نرم افزار دیجیتال ساینیج برنا رسانه در دانشگاه بیرجند

دانشگاه بیرجند به عنوان قطب علمی فرهنگی شرق کشور و با قدمت بیش از 40 سال فعالیت آموزشی در وضعیت کنونی خود بیش از 24هزار نیروی متخصص تربیت نموده است. با وجود قدیمی بودن این مرکز آموزشی، روابط عمومی این مرکز تصمیم به استفاده از سیستم های مدرن و به روز اطلاع رسانی گرفتند و در این راستا در جهت اهداف خود از سیستم اطلاع رسانی برنا رسانه برای اطلاع رسانی و هماهنگی میان دانشکده ها استفاده نمودند.
دانشگاه بیرجند دارای 11 دانشکده و ساختمان های مختلف اداری می باشد و سازمان مرکزی دانشگاه در فاز اول تصمیم گرفتند برای 10 نقطه از نرم افزار دیجیتال ساینیج برنا رسانه شرکت برنا گستران دانش استفاده کنند. به دلیل گستردگی مساحت و وجود ساختمان های پراکنده در سطح شهر، روابط عمومی دانشگاه احساس نیاز به یک سیستم اطلاع رسانی یکپارچه کردند و برای حل این نیاز به سراغ سیستم اطلاع رسانی یکپارچه برنا رسانه رفتند و از طریق دیجیتال ساینیج شرکت برنا گستران دانش توانستند به این نیاز خود پاسخ دهند. دانشکده کشاورزی این دانشگاه در حد فاصل 30 کیلومتری از ساختمان های مرکزی و دیگر دانشکده ها می باشد و کارشناسان روابط عمومی دانشگاه همواره با مشکلاتی برای اطلاع رسانی به این دانشکده روبه رو بودند که نهایتا توانستند از طریق سیستم اطلاع رسانی شرکت برنا گستران دانش فواصل را از بین ببرند و با سهولت تمام این دانشکده را از اخبار دانشگاه مطلع سازند.
این دانشگاه به دلیل رتبه یندی بالای خود پذیرای دانشجوهایی از شهرها و استان های سراسرایران می باشد به همین دلیل روابط عمومی دانشگاه دو نسخه ازنرم افزار سیستم اطلاع رسانی یکپارچه برنا رسانه یا دیجیتال ساینیج برنا رسانه را در خوابگاه های دانشجویی نصب کردند تا به صورت شبانه روزی اطلاعیه های سازمان پخش شود و دانشجویان از طریق دیجیتال ساینیج برنا رسانه میتوانند بدون مراجعه به سازمان مرکزی از برنامه های سازمان با خبر شوند. سیستم اطلاع رسانی یکپارچه برنا رسانه قابلیت پخش فایل ها با فرمت های مختلف را دارا می باشد و همین قابلیت دیجیتال ساینیج برنا رسانه می تواند به کمک واحد آموزش دانشگاه بیاید تا دانشجویان را از تاریخ امتحانات با خبر سازد و با فرمت های مختلف به اطلاع رسانی مطالب خود بپردازد.
یکی دیگر از نقاطی که سازمان در نظر دارد از سیستم اطلاع رسانی برنا رسانه استفاده کند ساختمان بهداشت و درمان دانشگاه می باشد و با توجه به قابلیت های نرم افزار دیجیتال ساینیج برنا رسانه می تواند در امور اطلاع رسانی و آگاه سازی مراجعه کنندگان از خدمات مرکز بهداشت و درمان دانشگاه مورد استفاده قرار گرفته شود و همچنین به ارتقا سطح اطلاعات دانشجویان در امور بهداشت و درمان و همچنین فرهنگسازی در این امور با استفاده از نرم افزار دیجیتال ساینیج برنا رسانه انجام شود.
همچنین دیجیتال ساینیج برنا رسانه در دانشگاه بیرجند بر روی نمایشگر های متفاوتی اجرا گردیده و این نیز یکی از مزیت های نرم افزار دیجیتال ساینیج برنا رسانه می باشد که محدودیت سخت افزاری خاصی را برای مشتریان به دنبال ندارد و هر سازمانی با داشته های خود بدون اعمال هزینه اضافه به سازمان میتواند این پروژه را بر روی نمایشگر های موجود در سازمان اجرایی کند.
98/3/21