مدل کسب و کار و پساکرونا شرکت آوینا

مدل کسب و کار و پساکرونا شرکت آوینا

با توجه به بحران حاصل از ویروس کرونا کسب‌وکارهای مختلف دستخوش تغییر شده‌اند. برای مثال بسیاری از کسب‌وکارها در کانال مشتریان خود شاهد تغییراتی بودند. کالاهای اساسی با تقاضای بیشتری روبه‌رو شده‌اند، درحالی‌که کالاهای لوکس شاهد ریزش مشتری شده‌اند.
در این عرصه از تغییرات به وجود آمده، شاهد ظهور و قدرتمند شدن کسب‌وکارهای آنلاین خواهیم بود درحالی‌که کسب‌وکارهایی که این قابلیت را ندارند ضعیف‌تر خواهند شد. مشتریان شما نیز در همین وضعیت قرار دارند. آن‌ها همچنین باید از استراتژی رشد به استراتژی بقا روی‌آورند. این بدان معناست که مشکلات آن‌ها، دستاوردهای احتمالی آن‌ها و به طرز چشمگیری تغییر خواهد کرد؛ بنابراین قبل از شروع انطباق تجارت خود، باید درک کنید که چگونه نیازهای مشتریان تغییر خواهد کرد و چگونه آن‌ها را باید با مدل کسب‌وکار خود منطبق کنید. درواقع، مفروضات پیش از بحران، به‌طور کلان تغییر کرده و دچار تحول می‌شوند؛ ازاین‌رو، استناد به آن‌ها دیگر نمی‌تواند راه‌گشای مسائل پیش روی شرکت باشد.
ما در مجموعه سرآمدان اندیشه آوینا به شما کمک خواهیم کرد که مدل کسب‌وکار خود را با توجه به بحران کرونا بازسازی کرده و به کسب‌وکار خود بر اساس تغییرات جدید، رونق دوباره ببخشید.
برای مشاهده و دریافت فایل PDF گزارش مدل کسب‌وکار و پساکرونا به سایت آوینا در لینک زیر مراجعه فرمایید.