دستگاه ضدعفونی‌کننده دست

دستگاه ضدعفونی‌کننده دست با برند DeterAid

در شرایط حساس کنونی کشور و درحالی‌که اکثر کشورهای دنیا نیز در حال دست‌وپنجه نرم کردن با شیوع و گسترش سریع و خطرناک ویروس کرونا جدید 2019 (معروف به COVID-19) هستند، استفاده از ظرفیت و پتانسیل شایان توجه شرکت­های دانش‌­بنیان و مستقر در پارک­‌های علم و فناوری می­تواند کمک بزرگی برای مقابله با این وضعیت باشد. شرکت «بارکاو پویا بینش» از شرکت­‌های فناوری است که در پارک علم و فناوری مدرس و در مرحله رشد قرار داشته و توانسته از سال 1396 مجموعه فعالیت­‌های گسترده و عملیاتی را با همکاری بسیاری از برندها، سازمان­‌ها و شرکت­ه‌ای خصوصی و دولتی به انجام برساند. در انتهای سال 1398 شمسی (ابتدای سال 2020 میلادی) و در مواجهه کشور عزیزمان در برابر بحران کرونا، مجموعه این شرکت تصمیم گرفت با همراهی نیروی متخصص و حرفه‌­ای خود که مجموعه‌­ای از دانش‌آموختگان و فارغ­‌ا‌‌لتحصیلان از بهترین دانشگاه­‌های ایران هستند، برند «دتراید» (DeterAid) را در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی خود پایه‌­گذاری کند.

پس از محدودیت­‌های سنگین ایجادشده بر روی رفت‌وآمدها و همچنین تعطیلی موقت مراکز عمومی، تجاری و تفریحی، بسیاری از این برندها و شرکت­‌ها به دنبال اعتمادسازی و جلب اطمینان مشتریان خود ازنظر تأمین بهداشت و سلامت در محیط­‌های عمومی این شرکت­‌ها و سازمان­‌ها هستند. همچنین برای سایر برندها و سازمان­‌ها نیز ایفای نقش مسئولیت اجتماعی کمک به مردم برای عبور از شرایط کنونی به یکی از اولویت­‌های آن‌ها تبدیل‌شده است. لذا برای مساعدت به این سازمان­‌ها و شرکت­‌ها، برند «دتراید» تصمیم به تولید اولین محصول خود تحت عنوان «دستگاه ضدعفونی‌کننده دست دتراید» در حوزه بهداشت گرفت.

«دستگاه ضدعفونی‌کننده دتراید» توسط تیمی متخصص، فناورانه و بین‌رشته‌ای طراحی و ساخته‌شده است. این دستگاه قابلیت­‌های متنوعی ازجمله ضدعفونی کردن هوشمند دست به‌وسیله محلول، ایجاد جذابیت فضایی و برقراری تعامل میان افراد و دستگاه دارد. طراحی ارگونومیک و منحصربه‌فرد دستگاه دتراید امکان استفاده راحت را برای کاربران فراهم آورده و همچنین تجهیزات نوری و سنسوری که در این دستگاه تعبیه‌شده است، در عین ایجاد جذابیت محیطی، این امکان را برای کارفرما ایجاد می‌کند تا از اتمام منبع ذخیره مایع ضدعفونی‌کننده نیز مطلع شوند. حجم­‌های متنوع محلول، بر اساس نیاز فضای مدنظر طراحی‌شده و همچنین طراحی و ساخت بدنه دستگاه به صورتی است که قابلیت قرارگیری در محیط‌های مختلف با استحکام و ماندگاری بالا را دارا است. «شرکت بارکاو پویا بینش» امیدوار است تا با همکاری سازمان­‌های ذی‌ربط و تحت عنوان برند «دتراید» بتواند بهترین کالا و خدمات را در این شرایط در اختیار سازمان­‌ها و شرکت­‌ها قرار داده و به آن‌ها و ملت شریف ایران در مقابله با «کرونا ویروس جدید 2018» یاری برساند.
99/01/06