پروژه دیجیتال ساینیج برنا رسانه در شرکت پتروشیمی جم

پروژه دیجیتال ساینیج برنا رسانه در شرکت پتروشیمی جم

نرم افزار دیجیتال ساینیج برنا رسانه توسعه داده شده توسط شرکت برنا گستران دانش در بسیاری از شرکت ها، سازمان ها و وزارتخانه ها نصب و راه اندازی گردیده و مورد استقبال قرار گرفته است.از جدیدترین پروژه های شرکت برنا گستران دانش می توان به پیاده سازی سیستم دیجیتال ساینیج برنا رسانه در شرکت پتروشیمی جم اشاره کرد.
یکی از بزرگترین تولیدکنندگان الفین و محصولات پلیمری در جهان و همچنین یکی از بزرگترین صادرکنندگان محصولات پلیمری کشور شرکت پتروشیمی جم می باشد .شاخصترین مجتمع تولیدی منطقه ویژه اقتصادی پارس جنوبی با عرضه و تولید گریدهای متنوع محصولات پتروشیمی در بازارهای خارجی و داخلی و حرکت به سمت پیشرفت و توسعه ، یکی از عظیم ترین مجتمع های صنعتی پتروشیمی در عرصه اقتصاد به شمار می رود.
پتروشیمی جم بزرگترین صادر کننده HD در ایران ،بزرگترین تولید کننده بوتادین در خاورمیانه، تولید کننده 76 گرید مختلف است و همچنین با 300 هزار تن صادرات سالانه به 20 کشور جهان، در بازارهای مصرف پنج قاره جهان حضور دارد.
واحد روابط عمومی و فناوری اطلاعات این شرکت به دلیل حجم بالای تولید و پروژه های اجرایی شرکت پتروشیمی جم ، به فکر جایگزینی روش اطلاع رسانی سنتی مجموعه خود با روش های نوین دیجیتالی افتادند. این شرکت در روش سنتی اطلاع رسانی خود، از فلش جهت انتقال اطلاعات استفاده می کردند و به دلیل تعداد بالای نمایشگرها، عملا با مشکلات زیادی در مدیریت نمایشگرها مواجه شده بودند. نهایتا با توجه به کاربری فراوان دیجیتال ساینیج برنا رسانه از جمله مدیریت یکپارچه نمایشگاه از طریق سرر مرکزی ، خواستار پیاده سازی این سیستم در مجموعه خود گشتند. با اجرایی شدن پروژه دیجیتال ساینیج برنا رسانه در شرکت پتروشیمی جم، امکان آپلود و نمایش فایل با فرمت های مختلف فراهم گردید و محدودیتی که در گذشته به جهت استفاده از روش سنتی وجود داشت، برطرف گردید. از طرفی مدیریت نمایشگرها تسهیل گشت و از ماژول های بسیار متنوع دیجیتال ساینیج برنا رسانه بهره مند گشتند. از کاربردهای عمده سیستم دیجیتال ساینیج برنا رسانه در شرکت توسعه پلیمر پادجم، استفاده از ماژول تصویر و ویدئو جهت نمایش عکس (با فرمت های گوناگون) و فیلم های پروژه های انجام شده و در حال انجام ، ماژول counter یا شمارنده ای که روزهای باقیمانده تا افتتاح پروژه های این شرکت را نمایش می دهد، ماژول Ticker که مختص نمایش rss خبری و اخبار مرتبط با شرکت است.
مضافا بر این، سیستم دیجیتال ساینیج برنا رسانه دارای ماژول های بسیار پرکاربردی هم چون ماژول جراید که صرفا جهت نمایش بریده جراید و روزنامه های کشور با قابلیت به روزرسانی اتوماتیک است، ماژول فلش جهت نمایش فایل های با فرمت فلش مانند ساعت و تقویم، ماژول های Text , power point , PDF که با این استفاده از آنها می توان فایل هایی با فرمت پاورپونت و پی دی اف و یا متن مورد نظر را بر روی نمایشگرها قرار داد. ماژول Stream امکان پخش تصویر زنده دوربین (live) فراهم میآورد، از این طریق سخنرانی، کنفرانس و یا هر مراسم زنده دیگری به طور کامل پوشش دهی می شود و تصاویر زنده آن مراسم در تمام نمایشگرهای موجود در سازمان به نمایش داده میشود. ماژول Web page این امکان را فراهم آورده که هر صفحه ای از سایت یک سازمان و یا هر سایت مورد نظر دیگر با قابلیت به روزرسانی در لحظه بر روی نمایشگرها به نمایش درآید.
98/12/04