نرم افزار دیجیتال ساینیج برنا رسانه در وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی

نرم افزار دیجیتال ساینیج برنا رسانه در وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی

با مد نظر قرار دادن گستردگی و نوع فعالیت های وزارت میراث فرهنگی در سطح کشورالزام ایجاد شبکه یکپارچه جهت اطلاع رسانی و هماهنگی امور فرهنگی و خبری زیرمجموعه های این وزارتخانه معظم کاملاً مشهود است. استفاده از نرم افزار اطلاع رسانی یکپارچه یا دیجیتال ساینیج برنا رسانه در زمینه ارسال محتوا به نمایشگرها به صورت متمرکز و یکپارچه بر بستر اینترانت یا شبکه داخلی و اینترنت یکی از بهترین روش ها برای مدیریت نمایشگرهای نصب شده در نقاط مورد نظر میباشد و تنها در صورت برقراری ارتباط شبکه دوسویه بین سرور اختصاص داده شده به نرم افزار و کلاینت ها به راحتی میتوان به ایجاد پیام ها و طرح ها و ارسال آنها به نمایشگرها پرداخت.
مهم ترین پایه های هویت و خودباوری ملی هر کشوری میراث فرهنگی آن کشوراست و تحقیق و بررسی در زمینه های گوناگون آن موجب آشکار شدن ارزش­ های فرهنگی هر کشور می شود. سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ایران در سال 1385 و در ادغام با سازمان صنایع ­دستی ایران تشکیل شد و در سال 1398 به وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی تبدیل یافت . معرفی فرهنگ ، هنر و تمدن غنی ایران زمین و ظرفیت­ های تاریخی، فرهنگی و طبیعی کشور و توسعه نظام مدیریتی یکپارچه گردشگری و همچنین توسعه شبکه کارآمد و فراگیر توزیع و تولید صنایع دستی در سطح ملی و بین المللی از مهم ترین وظایف این وزارتخانه می باشند.
امکانات سامانه دیجیتال ساینیج برنا رسانه نصب شده در وزارت میراث فرهنگی
شرکت برناگستران دانش با توسعه نرم افزار دیجیتال ساینیج برنا رسانه به شکل تخصصی این امکان را فراهم نموده که پاسخگوی تمامی نیازهای روابط عمومی سازمان ها و ادارات خصوصی و دولتی باشد. بدین گونه وزارت میراث فرهنگی با بررسی و تحقیق درباره نیازهای خود برای اطلاع رسانی در موزه ها، اماکن تاریخی و گردشگری و فضاهای فرهنگی اقدام به انتخاب و راه اندازی سامانه دیجیتال ساینیج برنا رسانه نموده و در نظر دارد در طی چندین فاز تمامی نقاط یاد شده را به نمایشگرهای دیجیتال ساینیج تجهیز کند.
پخش طراحی های متنوع در زمان های از پیش تعین شده از اصلی ترین ویژگی مورد توقع دفتر روابط عمومی وزارت میراث فرهنگی است. نرم افزار اطلاع رسانی یکپارچه برنا رسانه با داشتن قابلیت ایجاد زمانبندی پخش چیدمان تا هر زمان دلخواه و امکان ایجاد سلسله عملیات برای پخش پشت سر هم چند طراحی هم به صورت دوره ای ابزار مناسبی برای پاسخگویی به نیازهای اطلاع رسانی سازمانی می باشد. از آنجا که سیستم اطلاع رسانی برنا رسانه قابلیت ارسال محتوا و مدیریت به صورت متمرکز بر روی تعداد نامحدود نمایشگر و بدون محدویت جغرافیایی در محل نصب آنها را دارد میتوان در کمتر از یک دقیقه جدید ترین اطلاعیه ها و اخبار سازمان را با بالاترین کیفیت به کل کلاینت های متصل به سرور در هرکجای جهان ارسال نمود.