بنر پارک مدرس

رویان افزارمبتکر

فنی مهندسی

پلتفرم نمایشگاه و فروشگاه مجازی پودینیس

رویان افزار مبتکر

توسعه فناوری‌های اطلاعات و ارتباطات رویان افزارمبتکر

کارگروه تخصصی: فنی مهندسی

یکی از حوزه‌های مهم مردم که در شرایط جدید زندگی و در آینده دچار چالش بوده و استعداد چالش بیشتر را نیز دارد، حوزه اقتصادی است. روش‌های سنتی خریدوفروش در دنیای امروز و آینده پاسخگوی نیازهای مردم نیست و در ایام شیوع ویروس کرونا این ضعف به‌شدت خود را نمایان ساخت به‌طوری‌که باعث تعطیلی و آسیب بسیاری از حوزه‌های اقتصادی شد.

به همین منظور امکان دسترسی به ابزار و امکانات لازم از طریق فضای مجازی برای انجام و مدیریت امور روزمره مردم می‌تواند یکی از راه‌حل‌های تجربه‌شده و مطمئن باشد و در این راستا، پلتفرم‌های مجازی کاربردی و مورد استقبال مردم در آینده‌ای نزدیک بسیار بیشتر از امروز موردتوجه قرار خواهد گرفت و شاید تنها راه‌حل برون‌رفت بشر و ادامه حیات آنان در نظام‌های آینده زندگی بوده و استفاده این پلتفرم‌ها اجتناب‌ناپذیر خواهد بود.

پلتفرم نمایشگاه و فروشگاه مجازی پودینیس

پلتفرم پودینیس یک‌راه حل آسان، کاربردی و امن برای دو گروه و یا تعداد بیشتر گروه‌های شرکای ما است. پودینیس بستر لازم و کافی برای  تعامل فروشندگان کالاهای مختلف را با مردم یا خریداران در  فراهم می‌کند تا فروشندگان بتوانند به‌آسانی کسب‌وکار خود را به فضای مجازی هم انتقال دهند و با بهره‌گیری از قابلیت‌های این پلتفرم نسبت به معرفی کالاهای خود اقدام کنند و مردم یا خریداران نیز در هر زمان و مکانی با دسترسی به این پلتفرم امکان بررسی، انتخاب و خرید آنلاین از فروشندگان که فروشگاه مجازی خود را در پلتفرم پودینیس راه‌اندازی کرده‌اند، خواهند داشت.

پودینیس این امکان را به فروشنده می‌دهد که کالای او در نمایشگاه و بازار مجازی به‌طور شبانه‌روزی در سراسر ایران برای معرفی و فروش در دسترس مردم باشد و به خریداران نیز این اطمینان را می‌دهد که با خیالی آسوده از خانه یا محل کار،  کالای موردنظر خود را انتخاب کنند و در کوتاه‌ترین زمان ممکن کالای خریداری‌شده را در درب منزل خود دریافت کنند.

سوابق شرکت

 • سامانه مدیریت جلسات صورت‌جلسات و پیگیری مصوبات دبیر
 • سامانه مدیریت امنیت و خدمات فناوری اطلاعات ITSSM
 • پلتفرم فروشگاه و نمایشگاه مجازی پودینیس
 • سامانه جامع پنجره واحد اشتغال
 • سامانه گردشگری و رزرواسیون سروسکان

محصولات

www.serveskan.com

چرا سروسکان؟

شاید یکی از دغدغه‌های قبل از سفر، اطمینان از داشتن یک اقامتگاه مناسب ازلحاظ قیمت، مکان جغرافیایی، امکانات، سرویس‌های ارائه‌شده در آن اقامتگاه و غیره باشد و شما مایل باشید قبل از آغاز سفر، متناسب با بودجه خود نسبت به رزرو اقامتگاه و سرویس‌های دیگر اقدام کنید. یا شاید شما هم جزو افرادی هستید که خانه، ویلا، اتاق و یا سرویس‌هایی دارید که می‌خواهید آن را با هزینه مناسب به علاقه‌مندان معرفی و در اختیار مسافران قرار دهید. در این صورت پیشنهاد می‌کنیم سامانه سروسکان و اپلیکیشن موبایل آن را حتماً درگوشی خود داشته باشید. سامانه سروسکان ابزار لازم برای صاحبان مکان‌های اقامتی و سرویس‌دهندگان ارائه می‌نماید تا به‌راحتی با استفاده از اپلیکیشن موبایل، مشخصات اماکن و سرویس‌ها را ثبت و از طریق سروسکان به اشتراک‌گذارند و برای گردشگران این امکان را فراهم می‌کند تا از هر مکان جغرافیایی به جستجوی اقامتگاه و سرویس‌های موردنیاز بپردازند و به‌صورت آنلاین رزرو کرده و با خیالی آسوده اقدام به مسافرت کنند. هدف ما استفاده حداکثری از امکانات و تأسیسات موجود در دست مردم به‌منظور ثروت افزایی ازیک‌طرف و کاهش هزینه‌ها و آسان کردن سفر از طرف دیگر است و سروسکان به‌راحتی این امکان را برای شما میسر می‌کند.

رویان افزار مبتکر

جلسات

سامانه مدیریت جلسات، صورت‌جلسات و پیگیری مصوبات یک سیستم هوشمند و حرفه‌ای مدیریت فرآیندهای برگزاری جلسه مبتنی بر وب و باقابلیت دسترسی از طریق موبایل است که زمان صرف شده برای فرآیند برگزاری جلسه را به حداقل و بهره‌وری هر جلسه را به حداکثر می‌رساند این سامانه دارای تقویم زمانی حرفه‌ای و مختص به خود است و یک ابزار امن و کارآمد برای برنامه‌ریزی، اجرا، پیگیری، آرشیو جلسات و مدیریت دانش را فراهم می‌کند. سامانه مدیریت جلسات، صورت‌جلسات و پیگیری مصوبات طراحی‌شده است تا ضمن ساده‌سازی فرآیند مدیریت برگزاری جلسات، مسئولیت‌پذیری را افزایش داده و مدیران را در تحقق اهدافشان یاری کند.

رویان افزار مبتکر

www.podinis.com

پلتفرم پودینیس  یک‌راه حل آسان، کاربردی و امن برای دو گروه و یا تعداد بیشتر گروه‌های  شرکای ما است؛ مانند رانندگان و مسافران که در اسنپ در تعامل با یکدیگرند، پودینیس نیز بستر لازم و کافی برای  تعامل فروشندگان کالاهای مختلف را با مردم یا خریداران در  فراهم می‌کند تا فروشندگان بتوانند به‌آسانی کسب‌وکار خود را به فضای مجازی هم انتقال دهند و با بهره‌گیری از قابلیت‌های این پلتفرم نسبت به معرفی کالاهای خود اقدام کنند و مردم یا خریداران نیز در هر زمان و مکانی با دسترسی به این پلتفرم امکان بررسی، انتخاب و خرید آنلاین از فروشندگان که فروشگاه مجازی خود را در پلتفرم پودینیس راه‌اندازی کرده‌اند، خواهند داشت.

پودینیس این امکان را به فروشنده می‌دهد که کالای او در نمایشگاه و بازار مجازی به‌طور شبانه‌روزی در سراسر ایران برای معرفی و فروش در دسترس مردم باشد و به خریداران نیز این اطمینان را می‌دهد که با خیالی آسوده از خانه یا محل کار،  کالای موردنظر خود را انتخاب کنند و در کوتاه‌ترین زمان ممکن کالای خریداری‌شده را در درب منزل خود دریافت کنند.

رویان افزار مبتکر
 • نشانی

  تهران، امیرآباد شمالی، تقاطع خیابان هیأت و گردآفرید، پارک علم و فناوری تربیت دانشگاه تربیت‌مدرس

 • تلفن

  66128058

  66129451

 • آدرس سایت

  www.podinis.com

رویان افزار مبتکر
قالب وردپرس نوین وب ساز دوربین مداربسته