دوره جامع «طراحی محصول»

دوره جامع طراحی محصول

پارک علم و فناوری دانشگاه تربیت‌مدرس دوره جامع «طراحی محصول» را برگزار می‌کند.

  • از پنج‌شنبه 10 مهر تا دوشنبه 15 دی‌ماه

  • ساعت: 9 تا 13

  • کد تخفیف: mstpark

  • محل برگزاری: وبینار- غیرحضوری

  • شماره تماس: 66128068-021

طراحی محصول یکی از اصلی‌ترین ارکان مهم تجاری‌سازی ایده‌ها و گام نخست برای خلق محصولات جدید و نوآورانه است؛ به همین دلیل در سال‌های اخیر تخصص طراحی و مدیریت محصول، موردتوجه بسیاری از رهبران بازار قرارگرفته و موقعیت‌های شغلی فراوانی در این حوزه پدید آمده است.

به همین منظور، آکادمی یوزرایکس اقدام به برگزاری دوره جامع طراحی محصول کرده است؛ در این دوره که به‌صورت پروژه محور و به مدت چهار ماه برگزار می‌شود، شش مهارت اصلی مدیریت محصول، مفاهیم پایه تجربه کاربری، تحقیقات کاربر، طراحی تجربه کاربری و رابط کاربری، ارزیابی تجربه کاربر و مهارت‌های بازاریابی، گیمیفیکیشن و چابکی به شرکت‌کنندگان آموزش داده می‌شود.

علاوه بر این در کنار آموزش، شرکت‌کنندگان این دوره با همراهی منتورهای تخصصی، یک پروژه واقعی طراحی محصول را نیز به‌صورت کامل انجام خواهند داد و مهارت‌های لازم برای طراحی، بهبود و ارتقا محصول کاربرمحور را کسب می‌کنند.

پس از گذراندن دوره آموزشی و انجام پروژه طراحی محصول به شرکت‌کنندگان دوره گواهی معتبر گذراندن دوره و انجام پروژه طراحی تقدیم خواهد شد. علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام در دوره می­توانند به پیوند سایت مراجعه کنند.