سی و سومین جشنواره بین‌المللی خوارزمی

سی و سومین جشنواره بین‌المللی خوارزمی

جشنواره بین‌المللی خوارزمی رقابتی علمی فناوری در عرصه پژوهش‌های بنیادی، کاربردی، اختراع و نوآوری و طرح‌های توسعه‌ای است که برنامه‌ریزی و اجرای آن همه ساله با هدف ارج نهادن به مقام والای پژوهشگران، نوآوران و فناوران و تقویت فرهنگ کارآفرینی دانش‌بنیان و معرفی برترین‌های کشور، در سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران شکل می‌گیرد.
این جشنواره برای رقابت پژوهشگران داخلی، خارجی و ایرانیان مقیم خارج از کشور در هفده گروه تخصصی در تمامی گرایش‌ها انجام می‌شود. برگزیدگان جشنواره در مراسمی با حضور ریاست محترم جمهوری، اساتید و صاحبان صنایع معرفی و مورد تقدیر قرار می‌گیرند.
طرح‌های قابل پذیرش باید در هفده گروه تخصصی شامل فناوری‌های شیمیایی، مکانیک، برق و کامپیوتر، هنر، معماری و شهرسازی، کشاورزی و منابع طبیعی، علوم پایه، عمران، مهندسی صنایع و مدیریت فناوری، مواد، متالورژی و انرژی‌های نو، زیست فناوری و علوم پایه پزشکی، محیط زیست، فناوری‌نانو، هوافضا، مهندسی نرم‌افزار و فناوری اطلاعات، مکاترونیک و صنایع دفاعی در پنج محور پژوهشی و فناوری شامل پژوهش‌های بنیادی، پژوهش‌های کاربردی، طرح‌های توسعه‌ای، ابتکار و نوآوری به  جشنواره بین‌المللی خوارزمی ارائه شود.
مهلت ثبت‌نام: پایان شهریورماه ۹۸
محل برگزاری: تهران، بزرگراه آزادگان، احمدآباد مستوفی، بعد از میدان پارسا، انتهای خیابان انقلاب، سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران.
شماره تماس: ۵۶۲۷۶۰۳۸ و ۵۶۲۷۶۳۲۱