بنر پارک مدرس

سورسینو

تجارت الکترونیک و فناوری اطلاعات

پلتفرمی برای ثبت آگهی نیازمندی کسب وکار

سورسینو

سورسینو

کارگروه تخصصی: تجارت الکترونیک و فناوری اطلاعات

سورسینو پلتفرمی برای ثبت آگهی نیازمندی کسب وکار و مرجعی برای یافتن بهترین کالاها و خدمات است. در سورسینو با مشتریان و پیمانکاران بالقوه ارتباط برقرار می‌کنید، دامنه دسترسی خود را گسترش داده و کسب و کار خود را توسعه میدهید.

همواره یافتن بهترین پیمانکار، برون سپاری پروژه ها و پیدا کردن تامین کنندگان قابل اعتماد از جمله چالش های کسب وکار های مختلف بوده است. این چالش شامل پیمایش در میان گزینه های متعدد برای شناسایی پیمانکاران با تخصص مناسب، مدیریت کارآمد برون سپاری و انتخاب مطمئن ترین و مقرون به صرفه ترین تامین کنندگان است.
راه حل، اعلام نیازهای ما برای کالاها و خدمات به صورت عمومی است که به ما امکان می دهد چندین پیشنهاد را در یک پلتفرم متمرکز دریافت و مقایسه کنیم. این رویکرد نیاز به جستجوهای وقت گیر را حذف می کند، مراحل انتخاب تامین کننده را ساده سازی کرده و فرآیند تصمیم گیری کارآمدتر را تضمین می کند.
در سورسینو این امکان را فراهم است تا با ثبت آگهی و بیان نیاز خود به کالا و یا خدمات ، پیشنهاد های مختلف را دریافت کرده و پس از مقایسه، با بهترین پیشنهاد دهنده ارتباط برقرار نمایید.

سوابق شرکت

پلتفرم اینترنتی کاربر محور ثبت آگهی نیازمندی های کسب و کار سورسینو، کار خود را از بهار 1402 به عنوان هسته فناور پارک علم و فناوری تربیت مدرس آغاز نمود.
تلاش ما آن است تا با ایجاد بستری جامع برای ثبت نیازمندی های کسب و کار ها به کالا و خدمات ، در هزینه و زمان ایشان در یافتن بهترین خدمات صرفه جویی کند. در سورسینو، ما اهمیت کارایی را در بازار پویای امروزی درک می کنیم. با استفاده از این پلتفرم ، کسب و کارها می توانند به راحتی نیازهای خود را بیان کنند و ارتباط یکپارچه با ارائه دهندگان خدمات و کالا داشته باشند. تعهد ما تسهیل یک تجربه کاربرپسند است و اطمینان حاصل می‌کنیم که کسب‌وکارها می‌توانند بدون زحمت به سمت اهداف خود حرکت کنند و در عین حال بهره وری خود را به حداکثر برسانند.

بنیانگذاران

عطا نیرهدی

مقطع تحصیلی: کارشناسی ارشد

سمت: بنیانگذار و مدیرعامل

سوابق مدیرعامل- عطا نیرهدی

مدیر اجرایی پلتفرم تامین مالی جمعی سپهرینو

مدیر پروژه های فناوری اطلاعات

برنامه ریزی و کنترل پروژه شرکت های تولیدی و خدماتی

محصولات

سورسینو
سورسینو
 • نشانی

  جلال آل احمد، دانشگاه تربیت مدرس، ساختمان جوانه

 • تلفن

  پشتیبانی تلگرام

  09397920956

 • وب‌سایت

  sorsino.ir

 • آپارات

  aparat.com/sorsino

 • لینکدین

  linkedin.com/company/sorsino

قالب وردپرس نوین وب ساز دوربین مداربسته