معرفی کتاب ترن هوایی کارآفرینی

معرفی کتاب ترن هوایی کارآفرینی

دارن هاردی در کتاب ترن هوایی کارآفرینی به دلایل شکست در کسب‌وکار و راه‌های عملی و کاربردی برای گذر از این شکست می‌پردازد.

مواردی که دارن در این سفر هیجان‌انگیز ترن هوایی کارآفرینی به آن می‌پردازد بسیار شگفت‌انگیز است و بعد از خواندن این کتاب متوجه می‌شویم این دلایل اصلاً به مواردی همچون سرمایه، محل کسب‌وکار، اعتبار، مدیریت موجودی و رقبا ارتباط پیدا نمی‌کند.

دارن هاردی در هر فصل توضیح می‌دهد که این دلایل شکست اصلاً ماهیت خارجی ندارد و تماماً از درون فرد کارآفرین نشاءت می‌گیرد. او بیان می‌کند که دلایل اقتصادی نیستند بلکه کاملاً احساسی و ذهنی هستند.

کتاب ترن هوایی کارآفرینی که در سال 2015 در آمریکا به چاپ رسیده است جزء پرفروش‌ترین کتاب‌های سایت آمازون در حوزه کارآفرینی و کسب‌وکار است و توسط نشریه‌های بسیار معتبری همچون نیویورک‌تایمز در رتبه بهترین و تأثیرگذارترین کتاب‌های این حوزه در 5 سال گذشته معرفی و برای مطالعه توصیه اکید شده است.

این کتاب در مواردی همچون ترس از آینده، شک و تردید و رهایی از تجربیات و آموزه‌های تلخ گذشته هشدار می‌دهد و در مواردی همچون مخالفان، ربایندگان رؤیا و اهداف و دردهای ناشی از شکست و رد شدن حمایت کرده و در مواردی همچون توسعه مهارت‌های فردی، انگیزه و… آموزش‌های کاربردی را به شما منتقل می‌کند و تمامی برگ خریدهای مؤثر در شکست 66 درصدی کسب‌وکارها را همچون مین‌های جنگی خنثی می‌کند.

با مراجعه به لینک زیر می‌توانید نسخه الکترونیکی کتاب را خریداری کنید.