پارس زیست الکترومغناطیس

بنر پارک مدرس

پارس زیست الکترومغناطیس

پارک علم و فناوری مدرس

پارس زیست الکترومغناطیس

کارگروه تخصصی: پزشکی

شرکت پارس زیست الکترومغناطیس برپایه استفاده از امواج و میدان‌های الکتریکی و مغناطیسی در حوزه سلامت به فعالیت می‌پردازد ایده فناورانه فعالیت شرکت در دو حوزه علمی جهت ارتقا سطح علمی کشور و خود کفایی برای تولید محصولات با کیقیت داخلی شامل طراحی، ساخت دستگاه الکتروکموتراپی به منظوراستفاده آن در مراکز تحقیقاتی و مراکز درمانی و حوزه دیگر مهندسی ذهن که شامل ساخت و بومی‌سازی بازی‌های رایانه‌ای برای کودکان مبتلا به اوتیسم در حال فعالیت می‌باشد.

تراواسازی الکتریکی (پارس تراوا)
تراواسازی الکتریکی یا الکتروپوریشن روشی نوین جهت غلبه بر سد غشایی سلول است تا ورود ماکرومولکول‌ها، یون‌ها و داروها به داخل سیتوپلاسم سلولی تسهیل شود. در همین راستا شرکت پارس زیست الکترومغناطیس سیستم‌های آزمایشگاهی تحقیقاتی الکتروپوریشن، کوتها پالس‌دهی سلولی و الکترودهای حیوانی را تولید می‌کند. در بخش بالینی روش الکتروکموتراپی با تجهیزات تولیدی این شرکت در فاز تحقیقات بالینی است.
مهندسی ذهن (پارس توان‌افزای ذهن)
یک بازی جدی (SG) یک شبیه‌سازی با یک ساختار ویدئویی است که هدف آن ارتقاء مهارت‌ها و استراتژی‌های مهم برای افزایش توانایی‌های شناختی و فکری کاربران است. امروزه بازی‌های جدی، همچنین بازی‌های یادگیری، بازی‌های آموزشی و یادگیری مبتنی بر بازی، بسیار محبوب هستند و سهم بازار قابل توجهی در صنعت بازی به دست آورده‌اند. بنابراین در شرکت پارس زیست الکترومغناطیس ما می‌کوشیم با طراحی چنین ابزاری برخی از مزایای این تکنیک‌ها را جمع‌آوری کرده و در نتیجه یک سیستم بسیار جذاب را به منظور درمان ناتوانی‌های شناختی، اجتماعی و ارتباطی ایجاد کنیم.

سوابق اجرایی

مدیرعامل: حورا تجریشی

مقطع تحصیلی: دکتری
رشته تحصیلی:
علوم شناختی
سوابق اجرایی:
 مدیر عامل شرکت پارس زیست الکترو مغناطیسی

Hoora-Agha-Mohammad-Hossein-Tajrishi

بنیانگذاران

محمد پورمیرجعفری

مقطع تحصیلی: دکتری
رشته تحصیلی:
سمت:نایب رییس هیت مدیره

حامد ساجدی

مقطع تحصیلی: دکتری
رشته تحصیلی:
سمت: رئیس هیت مدیره

زینب شنکائی

مقطع تحصیلی: دکتری
رشته تحصیلی:
سمت:عضو هیئت مدیره

محصولات

  • نشانی

    تهران امیرآباد شمالی خیابان اشراقی خیابان هیئت پلاک 15 واحد510.2

  • تلفن

    02166919151 داخلی5102

قالب وردپرس نوین وب ساز دوربین مداربسته