بنر پارک مدرس

ساخت تجهیزات و ادوات نوین ژئوفیزیکی، خدمات مطالعات نوین زیرسطحی، پایش منابع آب زیرزمینی و معادن

صنعت و انرژی

زمین خاک پویان

زمین خاک پویان

زمین خاک پویان

کارگروه تخصصی: صنعت و انرژی

ساخت تجهیزات و ادوات نوین ژئوفیزیکی، خدمات مطالعات نوین زیرسطحی، پایش منابع آب زیرزمینی و معادن.

تحقیق و توسعه و ارائه خدمات دانش‌محور در زمینه مطالعات نوین زیرزمینی، بومی سازی و ساخت ادوات و تجهیزات بروز زمین شناسی و ژئوفیزیکی، پایش منابع آب و معادن و تهیه بانک داده از منابع ارزشمند ملی. انجام مطالعات نوین ژئوفیزیک، دورسنجی، زمین شناسی، حفاری و احیا چاه های آب، مطالعات نوین زیرسطحی معادن و پروژه های عمرانی در تمامی سازمان‌های مدیریتی شهری و منطقه‌ای منجمله ادارات آب، شهرداری‌ها، مدیریت‌های بحران، کلیه معادن و پروژه‌های عمرانی، کشت و صنعت‌ها و صنایع مرتبط با منابع آب زیرزمینی.

از اهم فعالیت‌های شرکت زمین خاک پویان تحقیق و توسعه و ساخت تجهیزات نوین ژئوفیزیکی، آشکارسازی زیرزمینی و بومی سازی تجهیزات و ادوات مورد نیاز کشور است.

این مجموعه با رویکرد تسهیل در مدیریت پایدار منابع ارزشمند ملی و با تعهد به اصول مسئولیت پذیری اجتماعی؛ برگزاری سمینارها و دوره های آموزشی غیرانتفاعی و بستر سازی برای آموزش، فرهنگ‌سازی و اطلاع رسانی و همچنین مشارکت اجتماعی در طرح‌های زیست‌محیطی و منفع‌العامه و ملی را از اهداف مهم خود می داند.

سوابق شرکت

با سابقه بیش از 700 مورد مطالعه در اقصی نقاط کشور و همچنین کشورهای همسایه، همچنین سابقه خدمت‌رسانی (انجام مطالعات ژئوفیزیک) به شرکت‌ها و نهادهای متعدد منجمله: سازمان انرژی اتمی ایران، شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران، ادارات آب و آبفا، کارخانجات سیمان منجمله سیمان ارومیه و ساوه، قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء، فولاد بناب، هلال احمر، بسیج سازندگی، قرارگاه جهادی عاشورا، سایپا دیزل، کانون کارشناسان دادگستری، قوه قضائیه، گلرنگ، به چینريال کیمیا الکل و غیره.

بنیانگذاران

سید توحید سید جلال الدین گنابادی

مقطع تحصیلی: کارشناسی ارشد سازه

سمت: مدیرعامل

رضا جمشیدی

مقطع تحصیلی: دکتری ژئوفیزیک

محصولات

زمین خاک پویان
زمین خاک پویان
  • نشانی

    تهران، کارگر شمالی، تقاطع خیابان هیأت و گردآفرید، پارک علم و فناوری دانشگاه تربیت‌مدرس

  • تلفن

    021-91082100، داخلی 4031

قالب وردپرس نوین وب ساز دوربین مداربسته