بازدید فنی تخصصی از پروژه‌ها و مراکز مرتبط با صنعت ساختمان کشورهای بلژیک، آلمان و هلند

بازدید تخصصی از پروژه‌های صنعت ساختمان کشورهای بلژیک، آلمان و هلند

شرکت پژواک در نظر دارد با توجه به اهمیت نوسازی، زیباسازی، مرمت و مقاوم‌سازی بافت‌های فرسوده شهری و تاریخی اشاره شده در برنامه ششم توسعه، با همکاری چند شرکت و سازمان اروپایی، همچنین اعلام آمادگی تعدادی از صنایع وابسته به صنعت ساختمان کشور، بازدیدی 8 روزه به‌منظور تبادل و ارائه تجارب بین‌المللی در صنعت ساختمان در کشورهای بلژیک، آلمان و هلند را برگزار کند.
شایان ذکر است زمینه اصلی فعالیت شرکت پژواک پژوهش، مشاوره و آموزش‌های فنی تخصصی ویژه برای مهندسین، تأمین اطلاعات مورد نیاز فناوران، خدمات توسعه فناوری، شامل خدمات انتقال دانش و فناوری در سطح بین‌المللی و همچنین توسعه ارتباطات مدیران، مربیان و متخصصان کشور با برخی خدمات، مهارت‌ها و روش‌های اجرایی بین‌المللی است.
این شرکت که در دانشگاه شهید بهشتی استقرار دارد با سازمان‌ها و ادارات دولتی، خصوصی، اتحادیه‌ها، مراکز دانشگاهی و مؤسسات بین‌المللی در اتحادیه اروپا، چین، هند و کره جنوبی همکاری داشته و طی دو سال اخیر بیش از 90 مورد بازدید فنی تخصصی برای هیئت‌های تجاری صنایع مختلف در کشورهای اروپایی برگزار کرده است.
علاقه‌مندان و متخصصان در حوزه مرمت و بازسازی بافت‌های تاریخی می‌توانند به‌منظور شرکت در بازدید فوق نام و فتوکپی گذرنامه خود را به شرکت پژواک ارسال کنند. باتوجه به محدودیت در ظرفیت، بهتر است متقاضیان هرچه زودتر اقدام به ثبت‌نام کنند.

شماره تماس: 26291438-021 داخلی 222 آقای دکتر زارع
پست الکترونیکی: info{at}pezhvac{dot}com