سخنرانی حامد ابراهیمی، معاون فناوری پارک علم و فناوری دانشگاه تربیت‌مدرس در مراسم اختتامیه بوت‌ کمپ هوشمندسازی

حامد ابراهیمی، معاون فناوری پارک علم و فناوری دانشگاه تربیت‌مدرس در مراسم اختتامیه بوت‌ کمپ هوشمندسازی دانش‌آموزی که صبح امروز پنج‌شنبه 27 آذر در محل صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار شد به ایراد سخنرانی پرداخت.

وی سخنان خود را با معرفی پارک علم و فناوری دانشگاه تربیت‌مدرس و جشنواره استارپوزال آغاز کرد و گفت: «ما در پارک‌های علم و فناوری در صدد آن هستیم که محصول تولید شده را به بازار به مخاطبان عرضه کنیم. اکوسیستم کارآفرینی بحث مثبتی است که به خوبی شکل گرفته و در حال پیشرفت است این اکوسیستم بازیگران خود را دارد؛ از جمله صندوق نوآوری، شتاب‌دهنده‌ها و دانشگاه‌ها. ما تلاش می‌کنیم که فناوران در این سیستم بتوانند در تولید محصول موثر موفق شوند و به خوبی محصول را به بازار وارد کنند.»

وی همچنین افزود: «در پارک علم و فناوری دانشگاه تربیت‌مدرس ظرفیت‌های خوبی داریم؛ می‌توان با همکاری سازمان‌ها، پارک دانش‌آموزی مدرس را اجرا کرد تا دانش‌آموزان بتوانند با استفاده از آن در اکوسیستم کارآفرینی موفق شوند.»

ابراهیمی خطاب به دانش‌آموزان بیان کرد: «تصور کنید  چند سال بعد بزرگ شدید و قصد ورود محصول خود به بازار را دارید، می‌توانید پارک‌ها وارد شوید فضا و امکاناتی را در اختیار شما قرار می گیرد تا بتوانید به موفقیت برسید.»

وی در خاتمه سخنان خود به این نکته اشاره کرد که دانش‌آموزان از افراد تأثیر گذار آینده هستند و نقش موثری در ساخت آینده کشور خواهند داشت و با عرض تشکر از حضار سخنان خود را به پایان رساند.

لازم به ذکر است پارک علم و فناوری دانشگاه تربیت‌مدرس حامی اصلی برگزاری این رویداد بوده است. برگزاری این رویداد ارزشمند توسط خبرگزاری های مختلف نیز پوشش داده شده است.