راه‌اندازی دیجیتال ساینیج برنا رسانه در توزیع نیروی برق استان مرکزی

راه‌اندازی دیجیتال ساینیج برنا رسانه در توزیع نیروی برق استان مرکزی

با توجه به امکانات و ماهیتی که نرم‌افزار دیجیتال ساینیج دارد، این ابزار یک وسیله مناسب برای اطلاع‌رسانی یکپارچه، مدیریت و برنامه‌ریزی نمایشگرها از یک مرکز است.

با نصب نمایشگرهای دیجیتال ساینیج در نقاط مختلف یک سازمان و ساختمان‌های مختلف آن در سطح یک شهر یا کشور امکان کنترل و اختصاص محتوا به همگی آن‌ها در یک لحظه وجود خواهد داشت.

نرم‌افزار دیجیتال ساینیج تحت عنوان شبکه تلویزیون تحت وب صنعت آب و برق در شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی راه‌اندازی شده است.

دفتر روابط عمومی وزارت نیرو به‌منظور دستیابی به یک سیستم اطلاع‌رسانی یکپارچه و متمرکز و استفاده از آن در سراسر کشور سامانه نیرو تیوی را توسط نرم‌افزار دیجیتال ساینیج برنا رسانه راه‌اندازی کرده و تاکنون در تعداد زیادی از شرکت‌های زیرمجموعه خود ازجمله شرکت‌های توزیع نیروی برق و آب و فاضلاب در استان‌ها از سامانه اطلاع‌رسانی یکپارچه برنا رسانه یا همان دیجیتال ساینیج استفاده می‌کنند که به‌عنوان نمونه می‌توان به شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی اشاره کرد.

شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی که زیر نظر وزارت نیرو فعالیت دارد مسئول توزیع نیروی برق را در کلیه نقاط استان مرکزی، توزیع انرژی الکترونیکی مشترکین، حفظ پایداری تأسیسات برق‌رسانی موجود و توسعه زیرساخت‌های لازم برای فروش انشعاب و تحویل انرژی را در سطح استان بر عهده دارد.

استفاده از نرم‌افزار دیجیتال ساینیج در روابط عمومی شرکت توزیع برق استان مرکزی چه مزایایی دارد؟

نصب دیجیتال ساینیج برنا رسانه در شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی با توجه به بعد مسافت این شرکت نسبت به ساختمان وزارت نیرو با استفاده از بستر اینترنت صورت پذیرفته است و نمایشگر نصب‌شده قابلیت دریافت اطلاعات به‌وسیله اتصال اینترنت به سرور سیستم اطلاع‌رسانی یکپارچه برنا رسانه یا همان نیرو تیوی را دارد.

قابلیت پخش انواع فایل‌ها با فرمت‌های مختلف مانند تصویر و فیلم در نمایشگر دیجیتال ساینیج کمک می‌کند که اطلاع‌رسانی به ‌سرعت و با تنوع بالا انجام پذیرد و همچنین با توجه به اطلاع‌رسانی در لحظه این پیام‌ها در زمان موردنظر به ‌نوبه خود می‌تواند تأثیرگذاری بسزایی را برای مخاطب داشته باشد؛ زیرا برخی از اطلاعات تنها در یک‌زمان خاص بکار می‌آید و در صورت تأخیر در ارسال آن‌ها عملاً بی‌فایده خواهند بود.

در برنامه بلندمدت وزارت نیرو تعبیه‌شده تا از طریق نرم‌افزار دیجیتال ساینیج برنا رسانه نمایشگرها به گروه‌های مختلف تقسیم شوند و گروه برق و آب به تفکیک تنوع محتوای خود متفاوت باشند و همچنین به هرکدام از زیرمجموعه‌های این پروژه یک ناحیه اختصاص پیدا کند تا محتوای اطلاع‌رسانی شرکت خود مانند پیغام‌های تسلیت و تبریک را در نمایشگرهای ورودی شرکت به نمایش بگذارد.

1399/06/31