مدرسه پسرانه سما 1 از پارک علم و فناوری مدرس بازدید کرد

روز دوشنبه مورخ 97/09/26، مدرسه پسرانه سما 1 از ساختمان مراکز رشد پارک علم و فناوری مدرس بازدید کرد. دکتر ابراهیمی، رئیس پارک، ضمن خوش‌آمدگویی به دانش‌آموزان دوره اول متوسطه، هفته پژوهش و فناوری را تبریک گفت و از توجه مدیران این مدرسه نسبت به آشناسازی دانش‌آموزان با پارک‌های علم و فناوری و کارآفرینی در کشورمان ابراز علاقه‌مندی کرد. در ادامه، همراه با پخش تیزر پارک، مهندس سیمین قسمتی مدیر دفتر ریاست، روابط عمومی و امور بین‌الملل، به معرفی پارک، نحوه استقرار و اهمیت هدف‌مندی برای ایجاد اشتغال ملی سخن گفت.
سپس، علیرضا طاهری، مدیرعامل شرکت فاتحان آسمان نواندیش، سیمین قربانی، مدیرعامل شرکت برنا گستران دانش، محمد حسن‌زاده، نماینده شرکت آینده آموزان آتا و وحید بذرافشان، مدیرعامل شرکت بسپار فراروش ایرانیان، به‌صورت تصویری و با اجرای تیزر شرکت خود، در خصوص ایده محوری، محصولات و فعالیت‌های شرکت توضیح دادند.
درآخر، همراه با پاسخ به سوالات دانش‌آموزان، بازدیدی از گلخانه شرکت آویژه کشت بافت آروین، با فعالیت در حوزه کشت بافت گیاهان نادر و کمیاب، که بر روی پشت‌بام ساختمان مراکز رشد ساخته شده است، انجام شد.
97/09/26