فراخوان توسعه مواد با هدایت الکتریکی در منسوجات

فراخوان توسعه مواد با هدایت الکتریکی در منسوجات

صندوق نوآوری و شکوفایی فراخوان توسعه مواد با هدایت الکتریکی در منسوجات را برگزار می‌کند.

صندوق نوآوری و شکوفایی به‌منظور تقویت توان توسعه فناوری شرکت‌های دانش‌بنیان با رویکرد نوآوری باز و همکاری فناورانه، خدمت جدیدی را طراحی کرده است که از این طریق نیازهای تحقیقاتی و فناورانه شرکت‌های دانش‌بنیان و پس‌ازآن گروه‌های پژوهشی و فناور توانمند برای اجرای طرح‌های تحقیقاتی و توسعه فناوری‌های موردنیاز این شرکت‌ها را شناسایی می‌کند.

در صورت توافق پروپوزال دهنده منتخب مجری تحقیق و شرکت دانش‌بنیان متقاضی تحقیق قرارداد سه‌جانبه‌ای بین صندوق نوآوری و شکوفایی، متقاضی و مجری منعقد خواهد شد که صندوق نوآوری در قالب این قرارداد تا 70 درصد از هزینه اجرای تحقیقات را به شکل بلاعوض به متقاضی پرداخت خواهد کرد. این مبلغ به‌طور مرحله‌ای و متناسب با پیشرفت اجرای طرح در اختیار مجری قرار می‌گیرد.

هدف اصلی این پروژه، دستیابی به دانش فنی توسعه مواد هدایت‌کننده الکتریکی در منسوجات است. منسوجات حاوی این مواد در صورت اتصال به یک منبع تغذیه، قادر به تولید گرمابه روش Joule Heating خواهند بود.

انتظار می‌رود در فاز اول این پروژه تحقیقاتی، تیم مجری به فرمولاسیون مواد هدایت‌کننده الکتریکی دست پیدا کند.

در فاز دوم این پروژه تیم مجری باید روش اضافه کردن این مواد به منسوجات را با استفاده از ماشین‌های نساجی متداول فعلی و در دسترس در کشور، طراحی و پیاده‌سازی کند.

علاقه‌مندان می‌توانند تا اول خردادماه سال جاری پروپوزال خود را در قالب فایل WORD از طریق سامانه غزال به آدرس ارسال کنند.

مهلت ارسال: شنبه 1 خرداد 00
شماره تماس: 09912324762