فراخوان توسعه سخت‌افزاری و نرم‌افزاری برد کنترلی
فراخوان توسعه سخت‌افزاری و نرم‌افزاری برد کنترلی درایو کششی براساس الزامات استاندارد ایمنی عملکردی

صندوق نوآوری و شکوفایی به سفارش یک شرکت دانش‌بنیان فراخوان توسعه سخت‌افزاری و نرم‌افزاری برد کنترلی درایو کششی براساس الزامات استاندارد ایمنی عملکردی را منتشر کرده است.

موتورهای کششی برقی خودروهای الکتریکی توسط یک درایو الکتریکی هوشمند رانده می‌شوند که وظیفه مشخص کردن گشتاور مرجع برای حالت‌های مختلف رانش خودرو و همچنین تضمین عملکرد مناسب خودرو را برعهده دارد.

شرکت متقاضی این نیاز تحقیقاتی تولیدکننده درایو کششی موتور خودروهای الکتریکی است و محصولات این شرکت در حال حاضر تمام الزامات ایمنی فعلی در این زمینه را پوشش می‌دهند. به تازگی الزامات جدیدی در حوزه ایمنی عملکردی خودروهای الکتریکی در دنیا مطرح شده است که در حال حاضر الزامی نیستند ولی پیش‌بینی می‌شود که در آینده نزدیک برای تمام خودروهای الکتریکی در سرتاسر دنیا الزامی شوند.

شرکت متقاضی درصدد است با برون‌سپاری این نیاز تحقیقاتی، دانش فنی موردنیاز برای ارتقای سخت‌افزار و نرم‌افزار لایه کنترلی درایو کششی برقی خود را به دست آورد.

انتظار می‌رود تیم مجری این پروژه تحقیقاتی بخش سخت‌افزار و نرم‌افزار درایوهای کششی شرکت متقاضی را به نحوی توسعه و ارتقاء دهد که حفاظت‌های ایمنی مدنظر استانداردهای ایمنی عملکرد جدید به مجموعه درایو اضافه شود.

شرکت در فراخوان تحقیقاتی و ارائه پروپوزال در قالب انفرادی، گروهی، شرکتی و سازمانی مجاز است و پروپوزالی که بیشترین تناسب را با الزامات این نیاز تحقیقاتی داشته باشد انتخاب و به‌عنوان مجری به شرکت دانش‌بنیان متقاضی معرفی خواهد شد.

مهلت ارسال: ‌شنبه3 مهر ۰۰
شماره تماس: ۸۸۳۹۸۵۴۳-۰۲۱