فراخوان توسعه دستیار هوشمند صوتی با تمرکز بر NLP

فراخوان توسعه دستیار هوشمند صوتی با تمرکز بر NLP

فراخوان توسعه دستیار هوشمند صوتی با تمرکز بر NLP با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی و به سفارش یک شرکت دانش‌بنیان منتشر شد.

ازآنجایی‌که استفاده از یک پلتفرم خانگی به‌تنهایی برای مشتری جذاب نیست، برای جلب نظر مخاطبین باید ارزشی فراتر و کاربردی‌تر به مشتری عرضه کرد.

ازاین‌رو سرویس‌های متنوعی چون فیلم، موسیقی، مجله، سوپرمارکت آنلاین و بازی‌های اندرویدی و غیره به‌صورت پیش‌فرض بر روی این دستگاه‌ها نصب‌شده است و به‌مرورزمان این گستره خدمات وسیع‌تر و کامل‌تر می‌شود. از طرفی برای دسترسی آسان‌تر به محتویات موجود در این پلتفرم‌ها، باید تمهیدات متنوعی اندیشیده شود.

امروزه به‌منظور تسهیل استفاده از پلتفرم‌های مختلف، دستیارهای صوتی و هوشمند به بخش مهمی از پلتفرم‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزاری تبدیل‌شده‌اند و شرکت‌های مطرح در این حوزه تلاش می‌کنند تا با افزودن ویژگی‌ها و قابلیت‌های مختلف کاربران را تشویق به استفاده از این پلتفرم‌ها کنند و مشتری با استفاده از دستیار صوتی، هم به‌آسانی به محتوای مدنظر خود برسد و هم به استفاده از سایر سرویس‌های پلتفرم علاقه‌مند شود.

فناوری‌های مرتبط با دستیار صوتی هوشمند چه در سخت‌افزار و چه در نرم‌افزار همگی به بلوغ نسبی رسیده‌اند و توسعه یک دستیار صوتی جدید با استفاده از نتایج تحقیق و توسعه سایر شرکت‌ها امکان‌پذیر است؛ اما باید به این نکته توجه داشت که به دلیل پیچیدگی‌های زبان فارسی و همچنین ایجاد ساختاری مناسب و توسعه‌پذیر، همچنان ضرورت طی نمودن مراحل تحقیق، توسعه و آزمایش‌های گوناگونی به‌منظور توسعه دستیار هوشمند صوتی وجود دارد.

گروه‌های پژوهشی و فناور توانمند برای ارائه راه‌حل مذکور پروپوزال خود را از طریق سامانه غزال ثبت کنند.

مهلت ارسال: جمعه 16 مهر 00
شماره تماس: ۸۸۳۹۸۵۴۳-۰۲۱