فراخوان‌ حمایت ‌از ‌پایان‌نامه‌های ‌تحصیلات‌ تکمیلی
سومین ‌فراخوان‌ حمایت ‌از ‌پایان‌نامه‌های ‌تحصیلات‌ تکمیلی حوزه‌ تخصصی ‌کارگروه تخصصی آب، خشک‌سالی، فرسایش و محیط‌زیست

‌کارگروه تخصصی آب، خشک‌سالی، فرسایش و محیط‌زیست معاونت علمی و فناوری رئیس‌جمهور، به‌منظور بهره‌گیری از توان و ظرفیت بالقوه دانشگاه‌ها و تشویق دانشجویان به انجام تحقیقات و پروژه‌های کاربردی در راستای توسعه فناوری‌های موردنیاز کشور، از پایان‌نامه‌های تحصیلات تکمیلی حمایت به عمل می‌آورد.

تمام دانشجویانی که در مقطع تحصیلی کارشناسی ارشد و دکترای تخصصی رشته‌های مرتبط با آب، خشک‌سالی، فرسایش و محیط‌زیست تحصیل می‌کنند و تاکنون موضوع پایان‌نامه خود را انتخاب نکرده‌اند، می‌توانند پس از اخذ تأییدیه موضوع از ستاد و تصویب آن در دانشگاه از حمایت‌های این فراخوان بهره‌مند شوند.

پایان‌نامه‌ها/ رساله‌های در دست اجرا که دارای پیشنهادیه مصوب هستند و بیش از 6 ماه از تاریخ تصویب آن در واحد آموزشی یا مؤسسه نگذشته باشد، پس از اخذ تأییدیه موضوع از ستاد مشمول حمایت خواهند بود.

پایان‌نامه/ رساله‌های دفاع شده و یا پایان‌نامه‌هایی که از تاریخ تصویب پروپوزال آن حداقل 6 ماه گذشته باشد، درصورتی‌که نتایج مستقیم از انجام آن به توسعه یک فناوری یا تأسیس یک شرکت دانش‌بنیان منتهی شده باشد، پس از ارزیابی و تأیید توسط ستاد در قالب حمایت از طرح‌های فناورانه، موردحمایت قرار خواهند گرفت. لذا مشمول حمایت این فراخوان نمی‌شوند.

علاقه‌مندان می‌توانند کاربرگ‌ها و پیوست‌های مرتبط با این فراخوان را با مراجعه به لینک زیر از منوی حمایت‌ها دریافت کرده و با توجه به مراحل پذیرش آن را تکمیل و از طریق سامانه حمایت از پایان‌نامه‌های تحصیلات تکمیلی ارسال کنند.

شماره تماس: 83532384 -021