فراخوان جذب ایده‌های نوآورانه در زنجیره ارزش صنعت غذا

معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با راه‌اندازی نخستین مرکز نوآوری تخصصی صنعت غذا، فراخوانی را برای جذب ایده‌های نوآورانه و فناورانه در این حوزه منتشر کرده است.

مرکز نوآوری تخصصی صنعت غذا قرار است در میان‌مدت و دراز مدت، زمینه ورود نوآوری و فناوری پیشرفته را به زنجیره ارزش این صنعت محقق کند و با تکیه به توانمندی‌های فناورانه و نوآورانه سلامت و کیفیت را به سفره‌ها آورده و اشتغال با ارزش افزوده را ارمغان اقتصاد کشور کند.

هدف این رویداد رفع نیازهای اساسی کشور با جذب و حمایت از ایده‌های نوآور شرکت‌های فعال در زمینه زنجیره ارزش غذا است؛ این رویداد همین موضوع را مورد توجه قرار داده است و با محوریت پوشش‌دهی زنجیره ارزش از مزرعه تا سفره برگزار خواهد شد.

فراخوان جذب ایده‌های نوآورانه صنعت غذا فرصتی فراهم کرده است تا روش‌های نوین و طرح‌های نوآورانه برای تکمیل زنجیره ارزش در صنایع غذایی عرضه شوند و روند تولید و عرضه محصولات غذایی را بهبود ببخشند.

کلیه فعالان صنعت غذا و کشاورزی، اعم از دانشجویان و فارغ‌التحصیلان، اساتید و دانشجویان و هسته‌ها و واحدهای فناور، شرکت‌های دانش‌بنیان و استارتاپ‌ها می‌توانند ایده‌ها و طرح‌های خود را به دبیرخانه جذب و پذیرش مرکز نوآوری تخصصی صنعت غذا ارسال کنند.

ایده‌های ارسالی برتر پس از ارزیابی و داوری، انتخاب و از طریق مرکز نوآوری صنعت غذا مورد حمایت قرار خواهند گرفت.

علاقه‌مندان می‌توانند ایده و طرح‌های خود را به پست الکترونیکی زیر ارسال کنند.

پست الکترونیکی: Innovation{dot}food{dot}center{at}gmail{dot}com
شماره تماس: 22064864-021