همايش ملی آنلاين پژوهش و نوآوری در روانشناسی

برگزاری اولین همايش ملی آنلاين پژوهش و نوآوری در روانشناسی

گروه روانشناسی دانشگاه علوم و فناوری آريان بابل در نظر دارد همايش ملی آنلاين پژوهش و نوآوری در روانشناسی، با نگاهی ویژه‌بر رویکردهای درمانی موج سوم باهدف ايجاد تعامل هر چه بيشتر بين پژوهشگران، دانشجويان، محققين و بزرگان علمی اين حوزه را به‌صورت مجازي برگزار ‌کند.

اين همايش داراي تائیدیه پايگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) است و با حضور پژوهشگران و اساتيد صاحب‌نام کشور به‌عنوان سخنرانان کليدی و مدرسين کارگاه‌های علمي اين همایش برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان می‌توانند از طريق سامانه‌های پخش زنده اينترنتی زیر در این همایش به‌صورت رایگان شرکت کنند و برای ارسال مقالات به لینک پیوست مراجعه فرمایند.

در بخش علمی پذیرش مقالات به‌صورت پژوهشی و مروری به دو صورت سخنرانی و پوستر با محوریت رویکردهای درماني موج سوم در روانشناسی خواهد بود که بر اساس اصولی از قبیل نیازسنجی، کاربردی بودن، روزآمدی، بومی‌سازی، خلاقیت و نوآوری مورد داوری قرار می‌گیرد.

همايش به‌صورت آنلاین برگزار می‌شود و مقالات منتخب به‌صورت سخنرانی و مابقی به‌صورت پوستر ارائه می‌شوند. در طول همايش به‌تناسب محورها، پنج‌های تخصصی با حضور اساتید مطرح در این حیطه و سخنرانی‌های روانشناسان مطرح ایران صورت می‌گیرد.

در طول برگزاری همايش نيز جشنواره دستاوردهای این حوزه به‌صورت نمایشگاهی برپا است و در روز اول کارگاه‌های آموزشی تخصصي نیز برای علاقه‌مندان برگزار می‌شود. در انتهای روز دوم و در اختتامیه ضمن جمع‌بندی موارد مطرح‌شده در همايش توسط اساتيد صاحب‌نام در يک پنج تخصصي، به مقالات برگزیده در دو بخش سخنرانی و پوستر لوح تقدیر اهدا خواهد شد.

مقالات برتر همايش پس از انتخاب توسط هیأت داوران در فصل‌نامه‌های علمي- پژوهشي معتبر به چاپ خواهند رسيد.

هدف‌ها

  • زمینه‌سازی ایجاد مرکزی توانمند با محوریت دانشگاهی برای تعامل علمی و پژوهشی با دانشگاه‌های کشور و جهان در حوزه رویکردهای درماني موج سوم در روانشناسي
  • افزایش سطح آگاهی عمومی دستگاه‌های اجرایی، قانون‌گذاری و سازمان‌های دولتی و خصوصی و مردم در رابطه با اثرات علمی روانشناسی در کشور
  • زمینه‌سازی برای معرفی اساتید و پژوهشگران موفق و تربیت دانشجویان، پژوهشگران، مربیان علاقه‌مند به این حوزه در کشور
  • بسط و توسعه مفاهیم روان‌شناسی در جامعه ایرانی و زمینه‌سازی برای توسعه به‌کارگیری رویکردهای درماني موج سوم
  • شکل‌گیری یک جریان علمی قدرتمند برای بسط و توسعه جغرافیای علم با محوریت پژوهشگران ایرانی

مهلت ارسال: تا چهارشنبه 25 تیر 99
زمان برگزاری: از ساعت 9 تا 18، پنجشنبه 9 مرداد 99