آغاز فراخوان ثبت‌نام گرنت فناوری در دانشگاه

آغاز فراخوان ثبت‌نام گرنت فناوری در دانشگاه تربیت‌مدرس

برنامه گرنت فناوری از طرف وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با هدف ایجاد بستر لازم برای اثبات ایده‌های تحقیقاتی و توسعه فعالیت‌های نوآورانه و فناورانه در دانشگاه‌ها و مراکز پژوهشی طرح‌ریزی شده است.

گرنت جوانه به رساله‌ها و پایان‌نامه‌های تحصیلات تکمیلی تعلق می‌گیرد که با رویکرد نوآورانه و فناورانه در راستای پاسخگویی به نیازهای تحقیقاتی جامعه، سازمان‌ها و نهادهای اجرایی/ اقتصادی و یا توسعه و تجاری‌سازی فناوری تعریف شده باشد.

اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها و مؤسسات پژوهشی که استاد راهنمای پایان نامه کارشناسی ارشد یا رساله دکتری هستند،‌ مخاطبین اصلی طرح جوانه خواهند بود.
در این طرح به پایان نامه های دارای شرایط، در مقطع کارشناسی ارشد تا سقف ۲۵۰ و در مقطع دکتری تا سقف ۵۰۰ میلیون ریال گرنت پرداخت می شود.
پارک علم و فناوری دانشگاه تربیت مدرس به عنوان پایگاه همکار دفتر امور فناوری وزارت عتف، متولی طرح در دانشگاه تربیت مدرس است و از اساتید و دانشجویان محترم دانشگاه تربیت مدرس دعوت می‌نماید در این طرح شرکت کنند.

شبکه تاد پارک فناوری اطلاعات و ارتباطات (فاوا) از کلیه پایان‌نامه‌ها/رساله‌های مرتبط با حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات که دارای ایده‌های فنّاورانه و بازارگرا که در راستای دستیابی به “MVP” و در برنامه جوانه وزارت عتف پذیرفته شده‌اند، در قالب “گرنت جوانه فاوا “حمایت می‌کند.
برای ثبت نام به لینک زیر مراجعه کنید.

مهلت ثبت‌نام: شنبه ۲۳ اسفند ۹۹