سی و سومین جشنواره بین‌المللی خوارزمی

سی و سومین جشنواره بین‌المللی خوارزمی

جشنواره بین‌المللی خوارزمی رقابتی علمی فناوری در عرصه پژوهش‌های بنیادی، کاربردی، اختراع و نوآوری و طرح‌های توسعه‌ای است که برنامه‌ریزی و اجرای آن همه ساله با هدف ارج نهادن به مقام والای پژوهشگران، نوآوران و فناوران و تقویت فرهنگ کارآفرینی دانش‌بنیان و معرفی برترین‌های کشور، در سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران شکل می‌گیرد.
این جشنواره برای رقابت پژوهشگران داخلی، خارجی و ایرانیان مقیم خارج از کشور در هفده گروه تخصصی در تمامی گرایش‌ها انجام می‌شود. برگزیدگان جشنواره در مراسمی با حضور ریاست محترم جمهوری، اساتید و صاحبان صنایع معرفی و مورد تقدیر قرار می‌گیرند.
طرح‌هاي قابل پذيرش باید در هفده گروه تخصصي شامل فناوري‌هاي شيميايي، مكانيك، برق و كامپيوتر، هنر، معماري و شهرسازي، كشاورزي و منابع طبيعي، علوم پايه، عمران، مهندسي صنايع و مديريت فناوري، مواد، متالورژي و انرژي‌هاي نو، زيست فناوري و علوم پايه پزشكي، محيط زيست، فناوري‌نانو، هوافضا، مهندسي نرم‌افزار و فناوري اطلاعات، مكاترونيك و صنايع دفاعي در پنج محور پژوهشي و فناوري شامل پژوهش‌هاي بنيادي، پژوهش‌هاي كاربردي، طرح‌هاي توسعه‌اي، ابتكار و نوآوري به  جشنواره بين‌المللي خوارزمي ارائه شود.
مهلت ثبت‌نام: پایان شهریورماه 98
محل برگزاری: تهران، بزرگراه آزادگان، احمدآباد مستوفی، بعد از میدان پارسا، انتهای خیابان انقلاب، سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران.
شماره تماس: 56276038 و 56276321