حل مساله حوزه آب

ضرورت‌های فوری و حیاتی در حوزه آب و صنایع مربوطه

به اطلاع می‌رساند دفتر برنامه‌ریزی امور فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با توجه به ضرورت‌های فوری و حیاتی در حوزه آب و صنایع مربوطه، در نظر دارد تا ضمن شناسایی ظرفیت‌های نهفته در دانشگاه‌ها، پارک‌های علم و فناوری و مراکز رشد، طرح‌ها، محصول‌ها و فناوری‌های دانش‌بنیان را در معرض خرید و فروش صنایع، سرمایه‌گذاران، بنگاه‌های اقتصادی و بهره‌برداران قرار دهد.
در این طرح قرار است ضمن استانداردسازی فرایند عرضه و تقاضا در حوزه کسب و کار و محصول‌های دانش‌بنیان، علاوه بر توسعه بازار و فروش، زمینه‌های سرمایه‌گذاری و خرید حرفه‌ای و جدیدی فراهم شود. در این برنامه طراحان و فناوران صاحب‌ طرح در حوزه‌های مرتبط صنایع آب می‌توانند برای اختراع‌ها، فناوری‌ها و محصول‌های خود سرمایه‌گذار پیدا کرده و یا آن‌ها را به فروش رسانند. هدف از برگزاری این برنامه، پیوند بین صاحبان طرح و فناوری و صاحبان سرمایه و صاحبان صنعت از یک طرف و از طرف دیگر ایجاد زیرساخت به‌منظور تجاری‌سازی طرح‌های کاربردی در حوزه صنایع آب است.
فناوران متقاضی جذب سرمایه‌گذار و یا فروش محصول باید مشخصات طرح و یا فناوری خود را از طریق سامانه «ایده بازار آب» ارسال کنند.
شایان ذکر است معاونت پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در راستای حمایت از فروش و یا تجاری‌سازی طرح‌های مرتبط با حوزه آب در این برنامه به میزان حداکثر 1/500/000/000 ریال حمایت تشویقی از طرح‌های منتخب به‌عمل خواهد آورد.
شماره تماس به‌منظور دریافت اطلاعات بیشتر: 66175937-021 دفتر ایده بازار دانشگاه امیرکبیر
مهلت ارسال طرح: 30 خردادماه 98