ساینیج برنا رسانه در وزارت میراث فرهنگی

افزایش تعداد نقاط دیجیتال ساینیج برنا رسانه در وزارت میراث فرهنگی

دیجیتال ساینیج برنا رسانه در سازمان‌های خدمت محور

دیجیتال ساینیج برنا رسانه از سال ۱۳۹۷ در مجموعه وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شروع به کار کرده و در فاز اول در برخی از طبقات در کنار آسانسورها نمایشگر ۵۰ اینچی نصب‌شده است به‌این‌ترتیب که با توجه به تردد افراد مختلف استفاده از آسانسور‌ها در این سازمان بسیار زیاد بوده و زمان انتظار ارباب‌رجوع و پرسنل سازمان نیز در کنار آسانسورها طولانی است.

به همین ترتیب دیجیتال ساینیج ها در این مجموعه از اهمیت بالایی برخوردار هستند به نحوی در زمان انتظار بسیار مخاطب داشته و موردتوجه قرار می‌گیرد. دیجیتال ساینیج برنا رسانه در این سازمان در فازهای مختلف بهره‌برداری شده و کم‌کم روابط عمومی از این سامانه اطلاع‌رسانی یکپارچه در ساختمان‌های پراکنده وزارت میراث فرهنگی نیز استفاده کرده است. یکی از مهم‌ترین ماژول‌های دیجیتال ساینیج برنا رسانه که بسیار کاربردی بوده این است که هر ناحیه در نمایشگرهای مختلف می‌تواند به دست یکی از افراد مرتبط با سازمان باشد به‌این‌ترتیب که یوزر شماره ۱ ساینیج برنا رسانه در ناحیه شماره ۱، یوزر شماره ۲ دیجیتال ساینیج برنا رسانه در ناحیه شماره ۲ و به همین ترتیب ادامه خواهد داشت و این مدیریت چند یورزی به سامانه کمک کند تا تمامی دپارتمان‌های مختلف سازمان در اطلاع‌رسانی بخش خود شریک باشند.

دیجیتال ساینیج برنا رسانه در قسمت زمان‌بندی جلالی نیز امکانات زیادی را در اختیار سازمان‌ها قرار می‌دهد به این صورت که در بخش زمان‌بندی نرم‌افزار ساینیج برنا رسانه فرمت‌های تکرارشونده ساعتی، روزانه، هفتگی و ماهانه وجود دارد و روابط عمومی از این طریق می‌تواند رویدادهای مستمر را در دیجیتال ساینیج بارگزاری کرده و به‌صورت اتوماتیک این رویدادها در بازه‌های زمانی مشخص در طول ۳۶۵ روز سال در نمایشگرهای هوشمند و تابلو اعلانات دیجیتال سازمان پخش تصویر کنند.

این مهم در صورتی است که در بسیاری از پروژه‌ها به‌صورت دستی صورت می‌گرفته و هزینه‌های مالی و زمانی بسیاری برای سازمان داشته و ازجمله اهداف مهم استقرار ساینیج برنا رسانه در سازمان هوشمندسازی اطلاع‌رسانی و جلوگیری از کارهای دستی است.

امکانات بومی‌سازی شده‌ای که در نرم‌افزار ساینیج برنا رسانه برای مجموعه‌های دولتی و خصوصی در نظر گرفته‌شده بسیار کاربردی بوده و باتجربه چندساله به روی نمونه‌های خارجی این محصول سعی در تلفیق این سیستم ازنظر فنی و نیاز اطلاع‌رسانی روابط عمومی‌ها انجام‌شده است برای مثال بخش آرشیو در دیجیتال ساینیج برنا رسانه به‌این‌ترتیب عمل می‌کند که تمامی محتویات بارگزاری شده در نرم‌افزار به ترتیب تاریخ و فایل و نفر بارگزار قابل ذخیره بوده و به‌عنوان کتابخانه‌ای از کلیه مستندات روابط عمومی قابل‌دسترس در ساینیج سازمان‌ها خواهد بود.