تجهیز پارک به دستگاه ضدعفونی‌کننده دست با برند DETERAID

با توجه به شرایط حساس کنونی کشور و شیوع ویروس کرونا پارک علم و فناوری دانشگاه تربیت مدرس در راستای حمایت از واحدهای فناور و همچنین جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، ساختمان مرکزی خود را به دستگاه ضدعفونی‌کننده دست با برند DETERAID محصول شرکت «بارکاو پویا بینش» از واحدهای فناور مستقر در پارک مجهز کرده است.

دستگاه ضدعفونی‌کننده دتراید توسط تیمی متخصص، فناورانه و بین‌رشته‌ای طراحی و ساخته‌شده است. این دستگاه قابلیت­‌های متنوعی ازجمله ضدعفونی کردن هوشمند دست به‌وسیله محلول، ایجاد جذابیت فضایی و برقراری تعامل میان افراد و دستگاه دارد.

طراحی ارگونومیک و منحصربه‌فرد دستگاه دتراید امکان استفاده راحت را برای کاربران فراهم آورده و همچنین تجهیزات نوری و سنسوری که در این دستگاه تعبیه‌شده است، در عین ایجاد جذابیت محیطی، این امکان را برای کارفرما ایجاد می‌کند تا از اتمام منبع ذخیره مایع ضدعفونی‌کننده نیز مطلع شوند.

حجم­‌های متنوع محلول، بر اساس نیاز فضای مدنظر طراحی‌شده و همچنین طراحی و ساخت بدنه دستگاه به صورتی است که قابلیت قرارگیری در محیط‌های مختلف با استحکام و ماندگاری بالا را دارا است. «شرکت بارکاو پویا بینش» امیدوار است تا با همکاری سازمان­‌های ذی‌ربط و تحت عنوان برند «دتراید» بتواند بهترین کالا و خدمات را در این شرایط در اختیار سازمان­‌ها و شرکت­‌ها قرار داده و به آن‌ها و ملت شریف ایران در مقابله با ویروس کرونا یاری برساند.