دیجیتال ساینیج روابط عمومی الکترونیک وزارت نیرو

دیجیتال ساینیج روابط عمومی الکترونیک وزارت نیرو در شرکت برق منطقه‌ای باختر

روابط عمومی وزارت نیرو با توجه به سیاست‌های خود در توسعه دادن سامانه نیرو tv و اجرای مراحل بعدی این طرح در آینده نزدیک، در پی نصب تجهیزات و نرم‌افزار دیجیتال ساینیج به‌عنوان بستر اطلاع‌رسانی یکپارچه در تمامی سازمان‌ها و شرکت‌های زیر مجموعه خود و اجرای طرح روابط عمومی الکترونیک به‌صورت سراسری می‌باشد که در همین راستا شرکت‌های مدیریت صنعت آب و برق کشور در شهرهای مختلف با سرعت بیشتری درحال پیوستن به این سامانه می‌باشند. روابط عمومی الکترونیک سیستمی مبتنی بر فناوری دیجیتال ساینیج و امکانات آن می‌باشد که اطلاع‌رسانی سراسری بر روی نمایشگرهای متصل به هم از طریق بستر شبکه داخلی یا اینترنت را در لحظه ممکن می‌سازد. این راهکار به‌عنوان جایگزین اطلاع‌رسانی سنتی و معمول در ادارات و سازمان‌ها ارائه می‌شود. با استفاده از این سیستم مشکلات و محدودیت‌های نصب اطلاعیه‌ها و اخبار در بوردهای روابط عمومی از بین می‌رود و می‌توان با ایجاد طراحی‌های نامحدود و ارسال آن‌ها به نمایشگرهای نصب شده به جای بوردها و زمان‌بندی پخش تمامی نمایشگرها را از یک نقطه کنترل کرد و تغییرات نمایش را نیز به‌صورت خودکار انجام داد. شرکت برنا گستران دانش مجری طرح سراسری روابط عمومی الکترونیک وزارت نیرو است که پس از راه‌اندازی سرور نیرو tv با استفاده از نرم‌افزار برنا رسانه به تدریج در سازمان‌های مربوطه دیگر نیز این سامانه را پیاده‌سازی می‌کند.

صنعت برق به‌عنوان یکی از حساس‌ترین صنایع استراتژیک و مادر در پس تأسیسات زیربنایی هر کشور همیشه جایگاه خاص و پراهمیت خود را در اقصی نقاط جهان دارا می‌باشد. در ایران نیز این صنعت زیربنایی و مهم علاوه بر تأمین انرژی الکتریکی مصرف‌کننده‌های مختلف، کلید گردش صنایع کشور را نیز در ابعاد وسیع به خود اختصاص داده است. شرکت برق منطقه‌ای باختر که عهده‌دار تأمین برق مطمئن جهت مشترکین آن می‌باشد، سرزمین وسیعی است که از شمالی‌ترین نقطه تا جنوبی‌ترین نقطه حدود 660 کیلومتر و از قسمت شرق تا غرب منطقه حدود 450 کیلومتر، با مساحتی حدود 76522 کیلومتر مربع را شامل می شود. حوزه تحت پوشش این شرکت بر‌اساس آخرین آمار دارای جمعیتی بالغ بر 4.5 میلیون نفر می‌باشد. شرکت برق منطقه ای باختر مأموریت تولید، انتقال و ترانزیت انرژی الکتریکی در چارچوب بازار برق و همچنین بهره‌برداری، توسعه و احداث شبکه و تأسیسات در منطقه تحت پوشش را به‌عهده دارد.

نصب سامانه دیجیتال ساینیج نیرو تی وی در این مجموعه با توجه به ارسال محتوای مربوط به صنعت برق از طرف وزارت نیرو در این سامانه و دریافت اطلاعیه‌ها و ابلاغ‌های سازمانی یکپارچه از طریق آن مورد توجه مسئولین این شرکت قرار گرفت. این سامانه دارای این قابلیت می‌باشد که به هر یک از نمایشگرهای نصب شده در سازمان‌ها محتوای متناسب و مختص به آن‌ها ارسال شود و همچنین در کنار اطلاع‌رسانی یکپارچه متمرکز ناحیه‌ای از آن نیز به پخش محتوای مورد نظر داخل سازمانی اختصاص داده شود. در کنار این‌ها امکاناتی مانند زمان‌بندی این اجازه را به کاربران سیستم دیجیتال ساینیج می‌دهد که در ساعاتی از روز نمایشگرها اطلاعات داخلی سازمان را پخش کنند و در ساعاتی دیگر سامانه یکپارچه نیرو تی وی نمایش داده شود. نرم‌افزار دیجیتال ساینیج برنا رسانه محدودیتی از نظر تعداد کاربران و نمایشگرهای متصل به سرور ندارد و تمامی سازمان‌های زیرمجموعه وزارت نیرو به یک سرور متصل می‌شوند.
برنا گستران دانش