افزایش کیوسک دیجیتال ساینیج تعاملی برنا در بیمه رازی

افزایش کیوسک یا میز خدمت برنا و دیجیتال ساینیج تعاملی در بیمه رازی

یکی از موفقیت‌های شرکت مهندسی برنا گستران دانش این موضوع بوده است که با توجه به کسب تجارب فراوان در طی همکاری درزمینه سیستم اطلاع‌رسانی یکپارچه برنا رسانه با حدود 120 تا 150 سازمان دولتی و خصوصی بتواند نیاز حوزه روابط عمومی و تبلیغات سازمانی را به‌خوبی در نظر گرفته و آن‌ها را مرتفع کند. کیوسک دیجیتال ساینیج تعاملی یا میز خدمت برنا یکی از راهکارهای شرکت برنا گستران دانش در این زمینه است.

یکی از موارد مطرح‌شده در این زمینه نیاز به استفاده از میز خدمت الکترونیک یا استندهای تعاملی و غیرتعاملی بوده است؛ که در نهادها و سازمان‌ها به‌منظور مرتفع کردن نیاز ارباب‌رجوع به اطلاعات سازمانی و مراحل اداری موجود در سازمان نصب می‌‌شوند در همین راستا پس از ارائه محصول دیجیتال ساینیج برنا رسانه، این شرکت در حوزه سیستم‌های دیجیتال ساینیج تعاملی نیز ورود کرده واقدام به معرفی نسل جدید کیوسک‌های سازمانی به نام میز خدمت الکترونیک سازمانی برنا کرده و برای پوشاندن تمامی موارد مطرح‌شده در وظایف میز خدمت، از امکانات و راه‌حل‌های جدیدی در امر ارائه خدمات به مراجعین برخوردار است.

 میز خدمت برنا در دو طرح میز و استند باقابلیت افزودن ماژول‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری موردنیاز، ابزار اطلاع‌رسانی نیرومندی است که توانایی مجتمع سازی و ارائه تمامی خدمات سازمان را به مناسب‌ترین شیوه به افراد دارا است.

با توجه به مزایای استفاده از کیوسک‌های دیجیتال ساینیج برنا، شرکت‌های بیمه یکی از مهم‌ترین دسته مشتری‌های دیجیتال ساینیج به‌طور و این سیستم توانسته در راستای اهداف این سازمان‌ها قدم بردارد.

شرکت بیمه رازی به‌عنوان نخستین شرکت بیمه خصوصی که در ایران فعالیت می‌کند، پس از نصب و راه‌اندازی سیستم‌های اطلاع‌رسانی برنا رسانه یا دیجیتال ساینیج برنا رسانه در 40 نقطه اقدام به تهیه و استفاده از کیوسک‌های اطلاع‌رسانی یا میز خدمت برنا نیز کرده است.

این شرکت در ابتدا در یک نقطه از کیوسک تعاملی یا میز خدمت برنا و نرم‌افزار خصوصی‌سازی شده شرکت مهندسی برنا گستران دانش در ساختمان اصلی شرکت بیمه استفاده کرده و پس از رضایت از بازدهی کیوسک دیجیتال ساینیج تعاملی یا میز خدمت برنا، تصمیم به افزایش مجدد تعداد نقاط سیستم‌های اطلاع‌رسانی یکپارچه تعاملی شرکت مهندسی برنا گستران دانش در ساختمان‌های مختلف این شرکت گرفتند و ضمناً تصمیماتی نیز نسبت به ارائه میز خدمت برنا در بازار بزرگ ایران موسوم به «ایران مال» به‌عنوان یکی از پنج مال برتر جهان، گرفته شده است.
99/04/03