راه‌اندازی ساینیج برنا رسانه در سازمان صدا و سیما

راه‌اندازی سامانه دیجیتال ساینیج برنا رسانه در سازمان صدا و سیما

دیجیتال ساینیج برنا رسانه، یا نشانه‌های دیجیتالی، تشکیل یافته از مجموعه‌ای از نمایشگرهایی است که به‌عنوان جایگزین مدل‌های سنتی اطلاع‌رسانی قرار می‌گیرد.

 روابط عمومی سازمان صداوسیما با توجه به نیازهای خود در محدوده اطلاع‌رسانی سازمانی که بیشتر به‌صورت چندرسانه‌ای است اقدام به راه‌اندازی این سامانه و نصب نمایشگرهای دیجیتال کرده است.

صرف‌نظر از نوع نمایشگر یا مدل و اینچ آن، کاربران سازمانی می‌توانند از طریق نرم‌افزار دیجیتال ساینیج و سخت‌افزار امکان مدیریت محتوا و زمان‌بندی مطالب را از راه دور به شکل متمرکز داشته و آن‌ها را از طریق نرم‌افزار دیجیتال ساینیج برنا رسانه زمان‌بندی کنند و اطلاعات را به‌تمامی کارکنان و مراجعین سازمانی برسانند.

از مزایای استفاده از نرم‌افزار دیجیتال ساینیج برنا رسانه در سازمان‌ها می‌توان به ایجاد روحیه همکاری و تشریک‌مساعی بین کارمندان و مدیران از طریق این سامانه دیجیتال ساینیج اشاره کرد و برای کارکنان بسیار خوشایند خواهد بود که شاهد توجه مدیران به فعالیت‌های صورت پذیرفته توسط آنان بوده و مدیران نیز می‌توانند در صورت نیاز نسبت به موارد به نمایش گذاشته‌شده در نمایشگرها نظر مساعد و یا انتقاد خود را ابراز دارند.

نرم‌افزار دیجیتال ساینیج برنا رسانه در سازمان صداوسیما، امکان نمایش دستاوردهای سازمان را به‌صورت کلی مهیا کرده و همچنین باعث می‌شود که پرسنل سازمان در جریان اهداف سازمانی قرارگرفته و با بینش مشخص‌تری اقدام به تهیه محتوا کنند.

نقش سامانه اطلاع‌رسانی دیجیتال ساینیج برنا رسانه در صداوسیما

ازآنجایی‌که سازمان صداوسیما یکی از مهم‌ترین سازمان‌های کشور بوده و نقش بسزایی در فرهنگ‌سازی، حفظ اصالت و آرمان‌های اساسی یک کشور دارد و از بسیاری از جنبه‌ها به‌عنوان قدرتمندترین، فراگیرترین و پرنفوذترین رسانه خبری و نهاد آموزشی- فرهنگی در ایران به شمار می‌رود، از طرف اداره روابط عمومی سازمان این نیاز احساس شد که در امر اطلاع‌رسانی درون‌سازمانی نیز از تکنولوژی روز دنیا بهره‌مند شوند.

در این مورد شرکت برنا گستران دانش به‌عنوان تولیدکننده داخلی نرم‌افزار دیجیتال ساینیج برنا رسانه، اقدام به نصب و راه‌اندازی این سامانه در دفتر ریاست سازمان صداوسیما کرده است.

1399/04/18