دیجیتال ساینیج برنا رسانه در سازمان انتقال خون کشور

پیاده سازی سیستم دیجیتال ساینیج برنا رسانه در سازمان انتقال خون کشور

شرکت برنا گستران دانش باهدف الکترونیک کردن روابط عمومی سازمان‌ها و شرکت‌ها و کمک به آنان در افزایش بهره‌وری، پا به عرصه دنیای دیجیتال ساینیج نهاد و به‌سرعت توانست در بسیاری از شرکت‌ها و وزارتخانه‌ها و سازمان‌ها نرم‌افزار دیجیتال ساینیج برنا رسانه را نصب و راه‌اندازی کند.

 از جدیدترین پروژه‌های شرکت برنا گستران دانش می‌توان به پیاده‌سازی سیستم اطلاع‌رسانی یکپارچه برنا رسانه در سازمان انتقال خون ایران اشاره کرد.

بر اساس شواهد موجود، سابقه اولین تزریق خون در کشور ما به سال‌های ابتدایی دهه 20 هجری شمسی می‌رسد،  با توجه به مشکلات و عوارض ناشی از تعدد متولیان امر انتقال خون، طرح اولیه تأسیس یک سازمان مستقل برای ساماندهی سیستم تأمین خون و فراورده‌های خونی شکل گرفت و به‌تدریج پررنگ‌تر شد تا اینکه درنهایت به تأسیس سازمان ملی انتقال خون ایران در نهم مردادماه 1353 منتج شد.

واحد روابط عمومی و فناوری اطلاعات این سازمان معظم به دلیل داشتن فعالیت‌ها و وظایف متنوع و گسترده ازجمله اعلام مواضع و صدور بیانیه در مناسبت‌ها و پاسخ به انتقادهای مطروحه در رسانه‌ها، آگاه ساختن مردم و مسئولین از پیشرفت‌ها و دست‌آوردهای سازمان، آموزش اهداکنندگان، برگزاری سمینارها، کنفرانس‌های داخلی و بین‌المللی تصمیم به استفاده از سیستم و راهکاری گرفت تا به کمک آن بتواند به اهداف موردنظر در کمترین زمان و بهترین وجه دست یابد.

 با توجه به اینکه برنا گستران دانش با توسعه نرم‌افزار دیجیتال ساینیج برنا رسانه به شکل کاملاً تخصصی توانسته پاسخگوی تمامی نیازهای روابط عمومی سازمان‌ها و ادارات دولتی و خصوصی باشد، اقدام به همکاری با شرکت برنا گستران دانش کرد.

روابط عمومی سازمان انتقال خون در حوزه تکنولوژی‌های به‌روز روابط عمومی بسیار پیشرو بوده، لذا از اولین سازمان‌های مجری دیجیتال ساینیج در ساختمان ستادی به شمار می‌رود و طی مقایسه فنی و محتوایی بین شرکت‌های ارائه‌دهنده دیجیتال ساینیج، دیجیتال ساینیج برنا رسانه را به‌عنوان ابزار مناسب و بسیار کاربردی برای راه‌اندازی تابلو اعلانات الکترونیکی و روابط عمومی هوشمند انتخاب کرده است.

از کاربردهای عمده سیستم دیجیتال ساینیج برنا رسانه در سازمان انتقال خون کشور، استفاده از ماژول تصویر و ویدئو برای نمایش عکس و فیلم (با فرمت‌های مختلف) و همچنین تجهیز مراکز انتقال خون به‌منظور اطلاع‌رسانی و فرهنگ‌سازی افراد خیری که اقدام به اهدای خون می‌کنند و در زمان انتظار برای اهدا خون می‌توانند به‌خوبی از محتوای اطلاع‌رسانی شده در نمایشگرهای دیجیتال ساینیج برنا رسانه استفاده کنند است.

علاوه بر این، سیستم دیجیتال ساینیج برنا رسانه ماژول‌های بسیار پرکاربردی هم چون ماژول جراید که مختص نمایش بریده جراید و روزنامه‌های کشور باقابلیت به‌روزرسانی اتوماتیک است، ماژول فلش برای نمایش فایل‌های با فرمت فلش، ماژول‌های تکست، پاورپویت و پی دی اف که با این استفاده از آن‌ها می‌توان فایل‌های موردنظر را بر روی نمایشگرها قرارداد.

به کمک ماژول Stream امکان پخش تصویر زنده دوربین (live) فراهم می‌شود در این ماژول که می‌تواند تمام نمایشگرهای سطح کشور را نیز زیر پوشش دیجیتال ساینیج قرارداد و همچنین از این طریق سخنرانی، کنفرانس و یا هر مراسم زنده دیگری به‌طور کامل پوشش دهی می‌شود و تصاویر زنده آن مراسم در تمام نمایشگرهای دیجیتال ساینیج موجود در سازمان به نمایش درمی‌آید.

ازآنجایی‌که سیستم اطلاع‌رسانی برنا رسانه قابلیت مدیریت و ارسال محتوا به‌صورت متمرکز بر روی تعداد نامحدود نمایشگر و بدون محدودیت جغرافیایی در محل نصب آن‌ها را دارد می‌توان در کمتر از یک دقیقه جدیدترین اطلاعیه‌ها و اخبار سازمان را با بالاترین کیفیت به‌کل کلاینت‌های متصل به سرور در هرکجای جهان ارسال کرد.
1399/05/06