نصب دیجیتال ساینیج شعبه ساری بیمه دی

نصب دیجیتال ساینیج برنا رسانه در شعبه ساری بیمه دی

شرکت بیمه دی پس از راه‌اندازی سامانه دیجیتال ساینیج به‌منظور اطلاع‌رسانی از طریق نمایشگرهای دیجیتال در محل شعبه مرکزی و چندین شعبه دیگر در سراسر کشور طی فازهای چندگانه این سامانه را در شعبه ساری نیز راه‌اندازی کرده است.

این طرح با آماده شدن زیرساخت‌های سخت‌افزاری و شبکه به‌تدریج در کل شعب سراسر کشور شرکت بیمه دی راه‌اندازی خواهد شد تا محتوای مناسب برای مشتریان و مراجعین به این شعب نمایش داده شود و از جدیدترین طرح‌های بیمه‌ای و مزایای آن‌ها آگاه شوند.

مزیت این نوع اطلاع‌رسانی که از طریق نمایشگرهای دیجیتال انجام می‌شود با توجه به امکان استفاده از انواع محتوای چندرسانه‌ای می‌تواند تجربه جذاب و به‌یادماندنی را برای مشتریان ایجاد کند.

نرم‌افزار دیجیتال ساینیج برنا رسانه که در این پروژه سراسری اطلاع‌رسانی به کار گرفته‌شده از تمامی فرمت‌های رایج تصویری و ویدیویی در کنار فایل‌های پاورپوینت، متن و فیدهای خبری برای استفاده در طراحی محتوا پشتیبانی می‌کند.

سامانه دیجیتال ساینیج برنا رسانه قادر است محتوای تمامی نمایشگرهای دیجیتال ساینیج در هر نقطه‌ای که نصب‌شده باشند و دسترسی به سرور اختصاص داده‌شده داشته باشند را مدیریت کند؛ همچنین ایجاد کاربرهای نامحدود با دسترسی‌های قابل مدیریت برای تمامی قسمت‌های نرم‌افزار به مدیریان اجازه می‌دهد بتوانند برای هر یک از نمایشگرها یا حتی یک ناحیه از نمایشگر کاربر ویژه اختصاص دهند.

به‌این‌ترتیب در پروژه سامانه دیجیتال ساینیج شعب بیمه دی یکی از ناحیه‌ها برای محتوای خود آن شعبه اختصاص داده‌شده و دیگر ناحیه‌ها محتوای یکپارچه را نمایش می‌دهند.

شرکت‌های بیمه به‌تدریج در حال کشف قابلیت‌های نرم‌افزار دیجیتال ساینیج در روابط عمومی الکترونیک و بالا بردن کیفیت ارائه خدمات به مشتریان خود هستند، ضمن اینکه با استفاده از نمایشگرهای دیجیتال ساینیج می‌توان به بهبود عملکرد کارکنان نیز پرداخت.

برای مثال نمایش میزان فروش شعب و یا کارکنان در نمایشگرها می‌تواند به بالا بردن رقابت در بین شعبه‌ها برای به دست آوردن بهترین جایگاه کمک کند؛ همچنین ارسال اطلاعات آموزشی سازمانی روی نمایشگرهای دیجیتال ساینیج تأثیر بسیار بالایی در جا انداختن فرهنگ‌سازمانی و ارتقا آن بین کارکنان خواهد داشت.
1399/06/11