اجرای سامانه دیجیتال ساینیج نیرو تی وی در شرکت مدیریت شبکه برق ایران

اجرای سامانه اطلاع رسانی یکپارچه دیجیتال ساینیج نیرو تی وی برنا رسانه در شرکت مدیریت شبکه برق ایران

در راستای اجرای سیستم اطلاع رسانی یکپارچه دیجیتال ساینیج نیرو تی وی و اجرا و راه اندازی شبکه تلویزیونی تحت وب صنعت آب و برق روابط سامانه اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت نیرو، این پروژه توسط شرکت برنا گستران دانش در شرکت های زیر مجموعه مانند شرکت های آب و فاضلاب شهری و روستایی و برق منطقه ای و توزیع نیروی برق و شرکت مدیریت شبکه برق ایران و نیز در استان های مختلف اجرایی گردید.

در نیمه دوم سال ۱۳۸۳ ،در راستای تجدید ساختار صنعت برق ایران، شرکت مدیریت شبکه برق ایران شروع به فعالیت نمود. در سال 1383 به شرکت تولید ،انتقال و توزیع برق ایران (توانیر ) اجازه داده میشود از منابع بودجه ای شرکت ،کل سهام یکی از زیر مجموعه های خود را خریداری و مدیریت شبکه سراسری خرید و فروش ایجاد بازار برق و ترانزیت برق را به این شرکت واگذار نماید.اساسنامه شرکت مذکور توسط وزارت نیرو پیشنهاد و پس از تصویب سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور و همچنین هیئت وزیران، به تائید شورای نگهبان رسید و از طرف هیئت دولت جهت اجراء به وزارت نیرو ابلاغ گردید.
امکانات سیستم اطلاع رسانی یکپارچه دیجیتال ساینیج نیرو تی وی
اطلاع رسانی یکپارچه دیجیتال ساینیج درون سازمانی در ساختمان مرکزی و نیز شرکت های وابسته در سراسر کشور
حذف هزینه‌های تهیه بروشور ها و بنر ها که پس از استفاده دور ریخته می شوند.
فراهم نمودن امکان نمایش فرمتهای متفاوت در کنار هم و با طراحی های مناسب
امکان نمایش شبکه های تلویزیون در کنار فیلم و اطلاعات سازمان
پخش زیرنویس و اتصال به RSS خبری سازمان که با استفاده از این ماژول امکان اتصال به پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو یا همان پاون فراهم می آید و اخبار و اطلاعات موجود در این پایگاه اطلاع رسانی به صورت زیر نویس بر روی نمایشگرها به نمایش در می آید.
امکان پخش جراید و روزنامه های کثیر الانتشار روز ، در نمایشگرها و بروز رسانی اتوماتیک آنها
ارسال اخبار درون سازمانی مرتبط با صنعت آب و برق در نقاط مختلف کشور
نمایش محتویات مربوط به مناسبت های ملی و مذهبی
پخش شبکه خبری آنلاین مستقیماً از طریق وب‌سایت مجموعه
امکان برقرای ویدئو کنفرانس یک طرفه در استان ها جهت نمایش مراسم افتتاحیه پروژه های مرتبط با وزارت نیرو و یا سخنرانی وزیر نیرو، همچنین سمینار و آموزش
1398/12/11