پیاده‌سازی ساینیج در سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز

پیاده‌سازی دیجیتال ساینیج برنا رسانه در سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور

مدیران حوزه‌های اطلاع‌رسانی و فرهنگ‌سازی در جوامع و سازمان‌ها، همواره برآن بوده‌اند که بتوانند پیام‌های موردنیاز و ضروری را با حداقل هزینه و حداکثر تأثیر به جامعه مخاطب خود انتقال دهند و با تکرار آن در برابر جامعه مخاطب، روند اثرگذاری سریع‌تری را ببینند؛ مناسب‌ترین راهکار برای دستیابی به این مهم، سیستم دیجیتال ساینیج یا اطلاع‌رسانی یکپارچه و روابط عمومی الکترونیک است.

شرکت برنا گستران دانش درزمینه ارتباطات رایانه‌ای و نرم‌افزارهای تخصصی با داشتن چندین سال تجربه و استفاده از نیروهای مستعد و متخصص تأسیس شد وتوانست نرم‌افزار بومی‌سازی شده دیجیتال ساینیج برنا رسانه را که مخصوص روابط عمومی و تبلیغات در سازمان‌ها، شرکت‌ها، بیمارستان‌ها، فرودگاه‌ها، مراکز خرید، فروشگاه‌ها و تمامی محیط‌هایی که نیاز ویژه‌ای به اطلاع‌رسانی دارند را جایگزین مدل اطلاع‌رسانی سنتی سازمانی از طریق چاپ بنر، پوستر و کاغذ کند.

یکی از مزایای استفاده از نرم‌افزار دیجیتال ساینیج برنا رسانه، با توجه به امکانات و ماهیتی که دارد، یک ابزار بسیار مناسب برای اطلاع‌رسانی یکپارچه و برنامه‌ریزی و کنترل صفحه‌نمایش‌ها از یک نقطه است.

با نصب دیجیتال ساینیج برنا رسانه بر روی نمایشگرها در نقاط مختلف یک سازمان و یا در ساختمان‌های مختلف زیرمجموعه آن سازمان در شهرهای گوناگون امکان کنترل و اختصاص محتوا به همگی آن‌ها در یک‌لحظه امکان خواهد داشت.

سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور در سال 1354 به‌منظور احداث، توسعه، ترمیم و نوسازی ساختمان مدارس، تهیه لوازم و تجهیزات موردنیاز آن‌ها و نیز تعیین معیارها و استانداردهای مطلوب فضاهای آموزشی و پرورشی، در وزارت آموزش‌وپرورش تأسیس و پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی به‌عنوان بازوی عمرانی عهده‌دار ساخت و تأمین فضاهای آموزشی و پرورشی در سراسر ایران اسلامی و خارج از کشور شد.

این سازمان پس از بررسی نرم‌افزارهای موجود در این حوزه تصمیم به استفاده از دیجیتال ساینیج برنا رسانه یا سامانه اطلاع‌رسانی یکپارچه برنا رسانه گرفت.

یکی دیگر از دلایلی که منجر به انتخاب سامانه اطلاع‌رسانی یکپارچه برنا رسانه توسط سازمان نامبرده شد این امر بود که دیجیتال ساینیج برنا رسانه و محتویات قابل پخش و پیشنهاددهنده به روابط عمومی سازمان‌ها به‌صورت بومی‌سازی شده بوده و نیاز به نیروی انسانی تمام‌وقت برای اختصاص محتوا به نمایشگرها نبوده و سازمان با برنامه‌ریزی 365 روزه که جز قابلیت‌های دیجیتال ساینیج برنا رسانه است اقدام به مدیریت اتوماتیک محتوا و ارسال آن به نمایشگرهای دیجیتال ساینیج سطح سازمان شده است.

نرم‌افزار دیجیتال ساینیج برنا رسانه به‌منظور فراهم کردن امکان استفاده مناسب از سیستم‌های اطلاع‌رسانی جدید در ادارات و سازمان‌های کشور و با توجه به نیازهای موجود ابزارهای زیادی را در خود جای‌داده است که این مورد نیز برای سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس بسیار حائز اهمیت بود که بتواند اطلاعیه‌ها، اخبار آنلاین و آفلاین به‌صورت زیرنویس، نمایش تقویم، ساعت و اوقات شرعی، نمایش آلبوم‌های تصویری و ویدیوها، پخش زنده برنامه‌های تلویزیون، قرار دادن وب‌سایت در نمایشگرهای خود داشته باشد.

سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس در نظر دارد در گام بعدی استان‌های زیرمجموعه خود را نیز به دیجیتال ساینیج برنا رسانه مجهز کند.
1399/05/13