مدیریت استراتژیک در گذر از بحران کرونا

مدیریت استراتژیک در گذر از بحران کرونا- شرکت سرآمدان اندیشه آوینا

با توجه به شیوع و همه­‌گیری ویروس کرونا، تأثیر این بیماری بر تجارت و کسب‌وکارهای جهانی، اغلب سازمان‌ها به دنبال راهکارهایی برای کاهش یا کنترل ضررهای احتمالی این بحران هستند.
استراتژی­هایی که زیرساخت­های موجود سازمان را با روندهای نوظهور بازار مطابقت دهند، رشد قابل‌توجهی برای کسب­و­کارها ایجاد خواهند کرد. در سراسر جهان کسب‌وکارهای آسیب‌پذیر، کاهش چشم‌گیری در میزان درآمدهای خود در طی چند هفته داشته­اند.
شرکت­های بسیاری برای جلوگیری از ضرر و زیان­های اساسی، اقداماتی واکنشی مانند ایجاد تمهیدات از راه دور، حفظ و تضمین همکاری زنجیره­های تأمین، کاهش حجم کار کارمندان، کاهش هزینه­ها و درخواست حمایت از دولت، انجام داده­اند.
سازمان­هایی که در مقابل تغییرات انعطاف‌پذیر بوده و نسبت به آن‌ها واکنش مثبت نشان می­دهند، در شرایط کنونی از فرصت‌های قابل‌توجهی برخوردارند و می­توانند با استفاده از این فرصت­ها برای تغییر و یا تنظیم زیرساخت­ها، محصولات/خدمات و یا ورود به بازار، استراتژی­های جدیدی خلق کنند.
اما از کجا شروع کنیم؟
برای مشاهده و دریافت فایل PDF گزارش مدیریت استراتژیک درگذر از بحران کرونا به سایت شرکت آوینا در لینک زیر مراجعه فرمایید.
99/02/06