برگزاری کارگاه مجازی مقاله‌نویسی توسط شرکت آوینا

با توجه به اهمیت تدوین مقاله در انتشاریافته‌های علمی محققان و پژوهشگران دانشگاهی، شرکت سرآمدان اندیشه آوینا مستقر در پارک علم و فناوری دانشگاه تربیت‌مدرس با آرمان متعالی «برقراری ارتباط میان صنعت و دانشگاه» با همکاری اعضای هیأت‌علمی دانشگاه نسبت به برگزاری کارگاه آموزش مقاله‌نویسی مجازی اقدام کرد.

این کارگاه با تلاش و برنامه‌ریزی‌های همکاران دپارتمان آموزش شرکت و آقای عبداللهی، عضو هیأت‌علمی دانشگاه الزهرا در تاریخ‌های ۹ و ۱۰ مرداد به‌صورت مجازی با استقرار اعضای تیم آموزش شرکت در سالن جلسات پارک علم و فناوری دانشگاه تربیت‌مدرس برگزار شد.

شرکت‌کنندگان این کارگاه را تعدادی از اعضای هیأت‌علمی دانشگاه‌های کشور، دانشجویان و فارغ‌التحصیلان مقاطع تحصیلات تکمیلی و بعضاً دانشجویان کارشناسی تشکیل می‌دادند.

در این کارگاه مطابق سرفصل‌های ذکرشده به بیان مطالبی در خصوص نرم‌افزارهای مورداستفاده در تدوین و نگارش مقاله و نیز مطالبی در خصوص نحوه انتخاب موضوع و دانش موردنیاز در تدوین مقاله پرداخته شد.

در پایان از شرکت‌کنندگان نظرسنجی به عمل آمد و پیشنهاد‌های ایشان دریافت شد. این کارگاه در نظرسنجی شرکت‌کنندگان امتیاز 4.5 از 5 را دریافت کرد.

ازآنجاکه به دلیل محدودیت برگزاری کارگاه‌های حضوری، امکان آشنایی مخاطبان با برگزارکنندگان و دست‌اندرکاران کارگاه میسر نیست، لذا تصاویر حاضر که نشان‌دهنده بخشی از جلسات و برنامه‌ریزی‌های واحدهای آموزش قبل و حین برگزاری کارگاه‌آموزشی است، موجب ایجاد نزدیکی و برقراری ارتباط بیشتر میان مخاطب و برگزارکنندگان می‌شود.
99/05/21