نشست مسئولین روابط عمومی پارک های علم وفناوری

نشست مسئولین روابط عمومی پارک های علم و فناوری کشور

نشست مسئولین روابط عمومی پارک های علم و فناوری کشور با حضور دکتر خسرو پیری، مدیر کل برنامه ریزی امور فناوری وزرات علوم،تحقیقات و فناوری، دکتر معتمدزادگان، رئیس پارک علم وفناوری مازندران و خانم دکتر مهدخت بروجردی، مدیر کل روابط عمومی وزارت علوم و جمعی از مدیران و مسئولین روابط عمومی کشور به همت پارک علم و فناوری مازندران برگزار گردید.
در این جلسه که دکتر سید حسین موسوی، مدیر روابط عمومی و بین الملل پارک علم و فناوری مدرس نیز حضور داشتند، ابتدا دکتر معتمدزادگان سخنرانی در خصوص نقش فعالیت جدی روابط عمومی در توسعه پارکهای علم و فناوری، شرکت های دانش بنیان و فرهنگ فناوری ایراد نمودند.
پس از آن دکتر پیری طی سخنانی بر تلاش مدیران روابط عمومی پارک های فناوری در ایجاد آشنایی مدیران سیاستگذار و اجرایی، با وظایف و ماموریتهای این مراکز تاکید نمودند.
در خاتمه نیز دکتر بروجردی به ایراد سخنرانی پرداختند. ایشان اظهار  داشتند: شرکت های دانش بنیان مستقر در پارکهای علم و فناوری می توانند برای محصولات و خدمات خود ار تبلیغات استفاده کنند ولی باید سیاستها و برنامه های پارک علم و فناوری را رعایت کرده و محتوای تبلیغاتی خود را به تایید واحد روابط عمومی برسانند.

1395/04/29