همایش «گام‌به‌گام تا کسب‌وکار موفق»

در روز پنجشنبه مورخ 23 آبان‌ماه 98، همایش «گام‌به‌گام تا کسب‌وکار موفق» به تلاش «شرکت سرآمدان اندیشه آوینا»، با همکاری و حمایت «پارک علم و فناوری دانشگاه تربیت مدرس» در سالن شهید مطهری دانشگاه تربیت مدرس برگزار شد. این همایش با تلاوت آیات قرآن مجید آغاز و با پخش سرود ملی جمهوری اسلامی ایران ادامه یافت. پس‌ازآن مجری همایش با تبریک ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)، مطالبی در خصوص کارآفرینی، جوانان کارآفرین و لزوم کارآفرینی بیان کرده و سپس سخنران اول، آقای دکتر سعید مشکین فام به سخنرانی در خصوص لزوم یادگیری اصل‌های اولیه و مقدمه‌های اجرایی در مسیر کارآفرینی پرداختند. محوریت سخن‌های ایشان، بر لزوم یادگیری مطالب محورهای همایش تاکید داشت.
در ادامه، از سخنران مهمان، آقای مهندس وحید خسروی، کارآفرین جوان، موفق و مدیرعامل شرکت ایده‌پردازان دعوت شد تا در خصوص مسیر کارآفرینی و مشکل‌های موجود بر سر راه کارآفرین‌ها و باورهای غلط از کارآفرینی سخنرانی کنند و تجربه‌های خود را در اختیار شرکت‌کننده‌ها قرار دهند.
پس از یک پذیرایی و استراحت کوتاه، آقای مهندس حامد ولی پوری، مدیرعامل بیمیتو، به‌عنوان کارآفرین جوان موفق و سخنران مهمان به بیان مسیر خود در خلق ایده و الزام‌های موردنیاز کارآفرین‌ها پرداخت. در انتها، آقای مهندس مرتضی مستمند، مربی و مدرس توسعه و بهبود فردی و مشاور کسب‌وکار از شرکت آوینا مباحثی در خصوص نیاز به نحوه تصمیم‌گیری و اقدام کردن افراد نسبت به کارآفرینی و اقدام‌های لازم و لزوم یادگیری و ایجاد تغییرهای ذهنی و بهبود فردی بیان کرد. همایش با حضور حداکثری مهمان‌ها تشکیل شد و نهایتا با معرفی کارگاه‌های آموزشی مقدماتی و مناسب برای کارآفرین‌ها و استارت‌آپ‌ها به پایان رسید.