فراخوان توسعه دستیار هوشمند صوتی با تمرکز بر  NLP

فراخوان توسعه دستیار هوشمند صوتی با تمرکز بر NLP

صندوق نوآوری و شکوفایی به سفارش یک شرکت دانش‌بنیان فراخوان توسعه دستیار هوشمند صوتی با تمرکز بر  NLP  را منتشر کرده است.

به دلیل اینکه بسیاری از کاربردها نظیر مشاهده فیلم و سریال، گوش دادن به موسیقی، سفارش غذا و غیره، مفهوم خانگی دارند و نیاز به صفحه نمایش بزرگتری نسبت به موبایل و تبلت دارند، امروزه روند استفاده از TV BOX ها در دنیا رو به افزایش است. به دلیل محدودیت‌های موجود در استفاده از تلویزیون در مقایسه با موبایل و تبلت، شرکت‌ها در جستجوی راهکارهایی هستند که دسترسی به محتواهای موجود در پلتفرم‌های خانگی را تسهیل کنند.

از این‌رو در این طرح تحقیقاتی انتظار می‌رود که به منظور توسعه دستیار صوتی موجود، مجری تحقیق با افزودن قابلیت پردازش زبان طبیعی (NLP) به پلتفرم و استخراج محتواهای مدنظر کاربر، در دامنه‌های پخش فیلم و سریال، اخبار، کتاب، داستان و غیره، تجربه مطلوبی را برای کاربران فارسی زبان به منظور دستیابی به محتوای مدنظر ایجاد کند.

شرکت در فراخوان تحقیقاتی و ارائه پروپوزال در قالب انفرادی، گروهی، شرکتی و سازمانی مجاز است و پروپوزالی که بیشترین تناسب را با الزامات این نیاز تحقیقاتی داشته باشد انتخاب و به‌عنوان مجری به شرکت دانش‌بنیان متقاضی معرفی خواهد شد.

مهلت ارسال: ‌شنبه 17  مهر ۰۰
شماره تماس: ۸۸۳۹۸۵۴۳-۰۲۱