پویش بازی‌های خانوادگی در خانه

پویش بازی‌های خانوادگی در خانه با عنوان «آف کرونا»

سازمان جهاد دانشگاهی صنعتی شریف باهدف ایجاد ارتباط سالم و نشاط‌آور بین خانواده‌ها و به‌منظور کاهش تبعات و اثرات روحی و روانی ناشی از در خانه ماندن و محدودیت تعاملات اجتماعی با طرح ایده‌ای نو پویش بازی‌های خانوادگی در خانه با عنوان آف کرونا را با به‌کارگیری نظریه متخصصان فن و در قالب برنامه‌های متنوع و مسابقه‌های مفرح برای خلق بازی در بین خانواده، در سراسر کشور از اسفند 98 آغاز کرده است.
در حال حاضر پویش «آف کرونا» وارد مرحله‌ی جدیدی از برنامه‌ریزی برای خانواده‌ها، دانشجویان و دانش‌آموزان شده و پس از بررسی‌های مختلف کارشناسان امر، طرح جدید ساخت اسباب‌بازی‌های دست‌ساز و بازی‌های رایانه‌ای باهدف بالفعل کردن خلاقیت‌های جوانان را در دستور کار خود دارند.
در همین راستا با توجه به اینکه بخش عظیمی از جامعه مخاطب این پویش دانشجویان خلاق و ایده‌پرداز هستند و می‌توانند در خلق بازی‌هایی که برای خانواده‌ها جذابیت دارد مشارکت داشته باشند، از علاقه‌مندان دعوت می‌شود در ایده پردازی مشارکت فرمایند.
برای سهیم شدن در این پویش، می‌توانید بازی‌های گروهی با ویژگی‌های زیر را در قالب فیلم یک‌دقیقه‌ای، تصویر یا صوت به‌همراه توضیح روش و قواعد بازی به آدرس‌های زیر ارسال فرمایید.

ویژگی‌ها

پویا و به‌دوراز خشونت
آموزنده، مفرح و نشاط‌آور
کوتاه بودن مدت‌زمان بازی
رعایت مسائل اخلاقی، اجتماعی در بازی‌ها
دربرگیرنده‌ سطوح سنی و ذائقه‌های مختلف
به‌کارگیری خلاقانه از ابزارهای و وسایل موجود در خانه
توجه به نکات اخلاقی همچون گذشت، مهربانی، صبر، همراهی، هماهنگی، همکاری

تلگرام: bazi_khanegi@
اینستاگرام: off.corona@
واتس‌آپ: 09387072979