خرید دوره آموزش جامع مدیریت محصول

خرید دوره آموزش جامع مدیریت محصول

مؤسسه آموزش عالی آزاد توسعه، دوره آموزش جامع مدیریت محصول را برای فروش ارائه داده است. علاقه‌مندان می‌توانند از طریق لینک زیر دوره آموزشی را خریداری کنند.
مدیر محصول، نقشی کلیدی و جنرالیست در تیم محصول به‌حساب می‌آید که مسئولیت تمام ابعاد یک محصول ازجمله بیزنیس مدل، ارزش‌های پیشنهادی رقابتی، خروجی تیم‌ها و نقشه‌ای مختلف یک تیم محصول و رضایت مشتریان از محصول ارائه‌شده را بر عهده دارد.

این مدیر نیاز دارد که در هرکدام از این بخش‌ها تجربه و علم نسبی داشته باشد تا درنتیجه با برنامه‌ریزی و استفاده از منابع در دست بهترین خروجی ممکن را در محصول ارائه دهد.
این دوره سعی بر آن دارد که دانش‌پژوهان را برای تبدیل‌شدن به یک مدیر محصول همراهی کند؛ در این مسیر افراد با تمام ابعاد این شغل آشنایی پیدا می‌کنند و از طریق درگیری عملی با چالش‌ها و مسائل جذاب موجود در کسب‌وکارهای قدرتمند و بزرگ حال حاضر ایران و جهان، این مسائل را به‌خوبی درک خواهند کرد و قدرت تحلیل آن‌ها را در هرکدام از زمینه‌های لازم به حدی می‌رساند که می‌توانند در محیط کار واقعی نیز از توانایی‌هایی که به دست آورده‌اند به‌طور کامل بهره بگیرند.

مخاطب‌ها

  • افرادی که در موقعیت‌های شغلی مرتبط مثل مدیر پروژه، کارشناس محصول، مدیر محصول، کارشناس توسعه کسب‌وکار کار می‌کنند و به دنبال پیشرفت و ارتقا شغلی خود هستند.
  • دانشجویان و فارغ‌التحصیلان رشته‌های مهندسی صنایع، مدیریت، MBA، مهندسی کامپیوتر، مهندسی نرم‌افزار و سایر رشته‌های مهندسی
  • افرادی که به دنبال موقعیت شغلی جذاب و آینده‌دار برای کار یا تحصیل در ایران و خارج از کشور هستند.
  • افرادی که به کارهای پویا، پرچالش و مدیریتی علاقه‌مند هستند.