برگزاری رویداد پیوند

برگزاری رویداد پیوند

رویداد پیوند برای شناسایی طرح‌ها و استارت‌آپ‌ها در حوزه مراقبت‌های پرستاری و سلامت با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی و همکاری سازمان پرستاری برگزار می‌شود.

صندوق نوآوری و شکوفایی  نیز در راستای تکمیل چرخه ایده تا بازار و کمک به استارت‌آپ‌ها و ایده‌پردازان، اقدام به طراحی خدمتی جهت توانمندسازی استارت‌آپ‌ها تحت عنوان رویداد «پیوند» کرده ‌است. هدف از برگزاری این رویداد، شناسایی استارت‌آپ‌ها و طرح‌های استارت‌آپی جذاب و توانمند حوزه مراقبت‌های پرستاری و سلامت و معرفی آن‌ها به شتاب‌دهنده‌ها (اعم از دانش‌بنیان یا غیر دانش‌بنیان) و سایر سرمایه‌گذاران و فعالان اکوسیستم نوآوری و درنتیجه تأمین بخشی از هزینه‌های شتاب‌ده‌ی کسب‌وکارهای نوپا است.

هدف از برگزاری این رویداد، شناسایی استارت‌آپ‌ها و طرح‌های استارت‌آپی جذاب و توانمند و معرفی آن‌ها به شتاب‌دهنده‌ها (اعم از دانش‌بنیان یا غیر دانش‌بنیان) و سایر سرمایه‌گذاران و فعالان حوزه اکوسیستم استارت‌آپی و درنتیجه تأمین بخشی از هزینه‌های شتاب‌ده‌ی کسب‌وکارهای نوپا به‌صورت بلاعوض است.

در این رویداد ایده‌پردازان و استارت‌آپ‌هایی که هنوز به مرحله MVP نرسیده‌اند، طرح‌های خود را به دبیرخانه رویداد ارسال می‌کنند. از بین طرح‌های دریافت شده، پس از غربالگری اولیه، تعدادی از طرح‌ها انتخاب می‌شوند. سپس برای صاحبان ایده و اعضای استارت‌آپ‌های منتخب، کارگاه‌های آموزشی برگزار می-شود و پس‌ازآن مرحله دوم غربالگری انجام می‌شود که از بین شرکت‌کنندگان، تعدادی برای حضور در رویداد پایانی انتخاب‌شده و یک فرآیند آموزشی کوتاه‌مدت را برای آمادگی ارائه به سرمایه‌گذار طی می‌کنند.

در روز برگزاری رویداد، صاحبان ایده و استارت‌آپ‌ها، طرح‌های کسب‌وکاری خود را به شتاب‌دهنده‌ها، مجموعه‌های سرمایه‌گذارای و صاحبان صنایع ارائه می‌کنند و زمینه برای جذب سرمایه مرحله بذری و همچنین استقرار تیم‌های نوآور در شتاب‌دهنده‌ها، پارک‌های علم و فناوری و مراکز رشد فراهم می‌شود.

با توجه به اینکه یکی از نقاط قوت طرح پیوند، طرح هم‌سرمایه‌گذاری صندوق نوآوری و شکوفایی است، در این رویداد، درصورتی‌که شتاب‌دهنده‌ها و مراکز رشد پس از ارزیابی و تائید ایده‌های نوآورانه، تصمیم به سرمایه‌گذاری روی آن طرح بگیرند، صندوق نوآوری و شکوفایی تا سقف 80 درصد هزینه شتاب‌دهی را تأمین می‌کند.

لازم به ذکر است تمامی‌ هزینه‌های برگزاری رویداد توسط صندوق نوآوری و شکوفایی تأمین‌شده و شرکت در این فرآیند توانمندسازی و رویداد کاملاً رایگان است.

مهلت ثبت‌نام: پنج‌شنبه 21 بهمن 00
شماره تماس:  66128068-021