برگزاری رویداد تی‌پی‌نو

برگزاری رویداد تی‌پی‌نو

شرکت سرمایه‌گذاری دارویی تأمین (تی‌پی‌کو) به‌منظور جذب طرح‌های ناب در صنعت داروسازی کشور رویداد تی‌پی‌نو را برگزار می‌کند.

این رویداد روزنه‌‌ای برای شکوفاسازی استعداد و نوآوری همه‌کسانی است ‌که در حوزه دارویی، ایده‌ها و طرح‌هایی نو دارند.

بهبود عملکرد کسب‌وکار سازمانی، آفرینش انتفاع اجتماعی از طریق روش‌های جدید در نوآوری‌های صنعت داروسازی کشور، محک وزن علمی معطوف به صنعت، ردیابی ایده‌های ارزش‌آفرین و فراهم آوری زمینه برای رشد و بالندگی اندیشه‌ورزان حوزه دارویی کشور از اهداف برگزاری این رویداد است.

دبیرخانه تی‌پی‌نو در نظر دارد این رویداد را در دو بخش و به‌صورت مجازی و حضوری برگزار کند.

با عنایت به شیوع ویروس کرونا و برای حفظ سلامتی شرکت‌کنندگان در رویداد، تمامی مراحل فراخوان ثبت ایده‌ها، ارسال اطلاعات تکمیلی، انتخاب و داوری و امضای قرارداد محرمانگی (برای دریافت طرح) به‌صورت الکترونیکی انجام خواهد شد.

بدیهی است در صورت عادی شدن شرایط بر اساس تصمیمات ستاد ملی مبارزه با ویروس کرونا، آئین اختتامیه جهت تقدیر از طرح‌های نهایی و برگزیده، با حضور راه‌یافتگان به بخش پایانی رویداد و بزرگان و فعالان صنعت داروسازی کشور با رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی به‌صورت حضوری برگزار خواهد شد.

پژوهشگران، استادان، دانشجویان، فعالان زیست‌بوم دارویی و تمامی علاقه‌مندان دارای ایده و طرح در حوزه‌های زیر می‌توانند در این رویداد مشارکت کنند.

هیأت داوری تی‌پی‌نو از بین طرح‌های ارسال‌شده، سه طرح برتر را انتخاب خواهند کرد. به طرح‌های اول تا سوم بر اساس امتیازات اخذشده، جوایز نقدی تا سقف 100 میلیون تومان تعلق خواهد گرفت.

محورها

  • فارماکولوژی و مولکول‌های جدید، ماشین‌‌آلات و تجهیزات و فناوری اطلاعات
  • فارماسیوتیکس و دارورسانی، نانوتکنولوژی دارویی و بایوتکنولوژی دارویی
  • شیمی دارویی، سنتز و آنالیز، فارماکوگنوزی و زنجیره تأمین دارو
  • بازاریابی، مدیریت کیفیت و کنترل دارو و تحقیقات بالینی

زمان برگزاری: روز سه‌شنبه 25 آبان 99
شماره تماس: 22023915-021