برگزاری نهمین نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری اینوتکس 2020

نهمین نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری اینوتکس 2020، در راستای مقابله با شیوع ویروس کرونا، به تعویق افتاد.

نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری اینوتکس، به‌عنوان تخصصی‌ترین نمایشگاه در زمینه نوآوری در کشور به شمار می‌رود و طی هشت دوره برگزاری خود میزبان استارتاپ‌ها و شرکت‌های فناور زیادی از کشورهای مختلف بوده است.

دبیرخانه اینوتکس 2020 اعلام کرد، این نمایشگاه مرداد سال جاری به‌صورت آنلاین برگزار خواهد شد. بدین ترتیب اینوتکس اولین نمایشگاه مجازی (Virtual) کشور خواهد بود.

این تصمیم با توجه به دلایل علمی مبنی بر گسترش بیماری کرونا به‌واسطه اجتماعات،گرفته‌شده است. همچنین با توجه به آسیب دیدن بسیاری از کسب‌و‌کارهای نوپا از این پاندمی و نیاز این کسب‌و‌کارها به زمان برای بازگشت به حالت طبیعی، نمایشگاه امسال با دو ماه تاخیر یعنی در مردادماه برگزار خواهد شد.

رویدادهای جانبی این نمایشگاه اعم از استیج، کافه سرمایه، اینوتکس کوآپ، اینوجوان و سایر بخش‌های جانبی نمایشگاه نیز به‌صورت مجازی برگزار می‌شوند.
اطلاعیه‌های نحوه برگزاری بخش‌های مختلف نمایشگاه، به‌مرور و از طریق سایت این نمایشگاه به آدرس زیر به اطلاع مخاطبان این رویداد می‌رسد.

واحدهای فناور مستقر در پارک علم و فناوری دانشگاه تربیت مدرس در صورت شرکت در این نمایشگاه، می‌توانند هزینه ثبت‌نام خود را با عنوان گرنت نمایشگاهی و همچنین هزینه‌های مربوط به تدوین تیزر و ساخت ویدیو کوتاه را به عنوان گرنت تبلیغات از پارک دریافت کنند.

*هزینه ثبت‌نام زودهنگام در این نمایشگاه 150 هزارتومان است.


زمان برگزاری: چهارشنبه 22 تا شنبه 25 مرداد سال 99
محل برگزاری: غیرحضوری
شماره تماس: 76250250-021 داخلی 1003 (آقای دادرس)