توسعه خدمات شرکت آوینا در صنعت قطعه‌سازی کشور

توسعه خدمات شرکت آوینا در صنعت قطعه‌سازی کشور

شرکت سرآمدان اندیشه آوینا از واحدهای فناور مستقر در پارک علم و فناوری دانشگاه تربیت مدرس، باسابقه بیش از یک دهه فعالیت اعضا در حوزه مشاوره و آموزش به سازمان‌های کوچک و بزرگ و استارت‌آپ‌ها، به‌منظور مدیریت استراتژیک شرکت مهندسی پیوند مبتکر پارس از مجموعه شرکت‌های معتبر قطعه‌سازی و تأمین‌کنندگان مهم صنعت خودرو کشور قرارداد ارزیابی با این شرکت منعقد کرده است.

در این طرح پژوهشی، شرکت آوینا با استفاده از تکنیک‌ها، روش‌ها و آموخته‌های علمی اعضا، به بررسی جوانب مختلف شرکت مبتکر برای پذیرش تدوین و اجرای برنامه استراتژیک در این شرکت خواهد پرداخت.

شرکت مبتکر به‌عنوان یکی از قابل‌اعتمادترین تولیدکنندگان قطعات خودرو در ایران شناخته می‌شود که در حال حاضر علاوه بر فعالیت درزمینه قطعات خودرو برای سازندگان و بازار مصرف، در پروژه‌های صنعت نفت و نیروگاهی نیز فعال است.

همچنین شرکت فعالیت‌های اجرایی در حوزه تجهیز الکتریکی پروژه‌های صنعتی و ساختمانی و عمرانی کشور نیز داشته و در این راستا، بر اساس نیاز و درخواست مشتری انعطاف‌پذیر است.

با توجه به سابقه درخشان شرکت مهندسی پیوند مبتکر پارس در صنعت قطعه‌سازی کشور و تفکر خلاق و نوآور مدیران آن، حرکت در مسیر رشد و توسعه تنها در سایه برنامه‌ریزی صحیح، معماری فرآیندی متناسب سازمان، تلاش و پشتکار هدفمند و آموزش و پژوهش مبتنی بر علم روز میسر می‌شود.
99/04/14