افزایش تعداد نقاط نصب دیجیتال ساینیج برنا رسانه در دانشگاه خوارزمی

افزایش تعداد نقاط نصب دیجیتال ساینیج برنا رسانه در دانشگاه خوارزمی

ازآنجایی‌که دانشگاه خوارزمی دارای ساختمان‌های متعددی است و با توجه به داشتن کارمندان و اساتید و دانشجویان زیاد اطلاع‌رسانی آن‌هم به صورتی که همیشه جدیدترین اخبار و اطلاعیه‌ها در کم‌ترین فاصله زمانی در همه ساختمان‌ها در دید همه قرار گیرد کار ساده‌ای نیست؛ بنابراین مسئولان اداره روابط عمومی دانشگاه در حل این مشکل به استفاده از راهکار دیجیتال ساینیج برنا رسانه روی آوردند و با نصب نمایشگرهای دیجیتال در ساختمان‌های مختلف برای افزایش سرعت و کیفیت ارسال مطالب و اطلاعیه‌ها و همچنین کاهش هزینه‌های اطلاع‌رسانی به‌صورت سنتی و کاغذی اقدام کرده‌اند و محتوای نمایش داده‌شده در این نمایشگرها به‌صورت متمرکز از طریق نرم‌افزار مدیریت تحت وب این سامانه ارسال و به‌روزرسانی می‌شود.
پس از نصب سامانه اطلاع‌رسانی یکپارچه یا دیجیتال ساینیج برنا رسانه مسئولان روابط عمومی دانشگاه خوارزمی در مرحله دوم اقدام به افزایش نقاط نصب این سامانه کرده‌اند و در هشت نقطه دیگر دانشکده‌های مختلف پردیس دانشگاه خوارزمی کرج از سامانه اطلاع‌رسانی یکپارچه برنا رسانه بهره‌برداری کردنند.
به‌این‌ترتیب اطلاع‌رسانی در دانشکده‌ها از قبیل اعلام برنامه‌های کلاسی و امتحانات یا اطلاعیه‌های برگزاری سمینارها و یا دفاعیه دانشجویان به‌جای استفاده از بوردهای قدیمی از طریق نمایشگرهای دیجیتال نصب‌شده در هر دانشکده انجام می‌شود. دیجیتال ساینیج‌ها باعث می‌شوند اطلاع‌رسانی با استفاده از به‌کارگیری محتوای چندرسانه‌ای کیفیت و تنوع بالاتری داشته باشند و همچنین با جذابیت بالا و جلب‌توجه افراد بیشتر باعث تأثیر گزاری بهتر می‌شوند.
سامانه دیجیتال ساینیج برنا با داشتن ماژول‌های متعدد و بومی‌سازی شده کارایی بالایی در اطلاع‌رسانی‌های سازمانی و آموزشی دارد. ازجمله قابلیت استریم زنده ویدیو روی نمایشگرهای دیجیتال می‌تواند برای پخش سمینارهای آموزشی و مراسم دانشگاهی در محل‌های نصب دیجیتال ساینیج استفاده شود که به‌این‌ترتیب دیگر لازم نیست دانشجویان و اساتید برای شرکت در چنین رویدادهایی حتماً در محل برگزاری حاضر باشند و تعداد افراد بیشتری می‌توانند از آن‌ها استفاده کنند.
99/01/25