کسب مقام اول دکتری تخصصی رشته ژنتیک جشنواره آموزشی تحصیلی جایزه ملی ایثار

خانم محدثه ولی‌زاده مدیرعامل شرکت دانش‌بنیان پارس ژنوم فن‌آور از شرکت‌های مستقر در پارک علم و فناوری دانشگاه تربیت مدرس رتبه اول دکتری تخصصی رشته ژنتیک را در بین تمامی دانشگاه‌های ایران در جشنواره آموزشی تحصیلی ایثار کسب کرد.

در مراسم آیین اختتامیه چهارمین جشنواره آموزشی تحصیلی جایزه ملی ایثار که روز یک‌شنبه مورخ 1 تیرماه 99 و به‌صورت مجازی برگزار شد، حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید محمدعلی شهیدی، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران ضمن تشکر از دست‌اندرکاران برگزاری این جشنواره گفت: همکاران بنیاد شهید و امور ایثارگران از ماه‌ها قبل در حال تلاش و برنامه‌ریزی برای برگزاری این جشنواره هستند.

وی افزود: از ابتدای شروع انقلاب اسلامی تاکنون افراد زیادی با ایثارگری و فداکاری تمام هستی خود را فدا کرده‌اند و امروز وظیفه همه ما قدردانی از این عزیزان و فرزندان آنان است.

نماینده ولی‌فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران با تقدیر از دستگاه‌های همکار در برگزاری این جشنواره گفتند: جا دارد از همکاری‌های مدیریت حوزه‌های علمیه سراسر کشور، وزارتخانه‌های علوم، تحقیقات و فناوری، بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، آموزش‌وپرورش و دانشگاه آزاد اسلامی در برگزاری این جشنواره تشکر ویژه داشته باشیم.

حجت‌الاسلام محمدحسن کاویانی راد معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران نیز گفتند: امیدواریم حمایت و تلاش‌های همیشگی ریاست بنیاد شهید و امور ایثارگران منجر به ارتقای تحصیلی بیش‌ازپیش جامعه ایثارگری شود و در آینده شاهد حضور چهره‌های بیشتری در این جشنواره باشیم و از حضور این نخبگان در عرصه مدیریت کشور بهره بیشتری ببریم.

در پایان این مراسم اسامی ۷۱ برگزیده این جشنواره اعلام و مراسم تقدیر از آنان به‌صورت مجازی برگزار شد.

در این مراسم از خانم محدثه ولی‌زاده دانشجوی جانباز و مدیرعامل شرکت دانش‌بنیان پارس ژنگان فن‌آور از شرکت‌های مستقر در پارک علم و فناوری دانشگاه تربیت مدرس تقدیر شد.

ایشان در سال 86 مقام اول کشور در جشنواره ممتازین و مبتکرین و نوآوران دانشجویان کشور را به خود اختصاص داده بود. خانم ولی‌زاده از دانشجویان نخبه جناب آقای دکتر مسعود سلیمانی عضو هیأت علمی دانشگاه تربیت مدرس و آقای دکتر محمود تولایی عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی بقیه‌الله است.
99/04/04