معرفی سامانه آموزشی لرن اور

معرفی سامانه آموزشی لرن اور

معرفی سامانه یادگری لرن اور
آکادمی یادگیری لرن اور (دانشگاهی باز برای یادگیری مادام العمر) چیست؟
در دنیای امروز دیگر صرف داشتن یک مدرک تحصیلی موجب تضمین شغل پایدار نمی‌شود این امر دلایل متعددی دارد از جمله می‌توان به سرعت تغییر دانش و فناوری در عرصه‌های گوناگون اشاره کرد بنابراین دنیای اطراف ما همواره در حال تغییر و پیشرفت است لذا با کمی تفکر درمیابیم که دروس آموخته شده در دانشگاه پس از مدت اندکی تاثیرگذاری خود را از دست می‌دهند (البته بشرط آنکه بعد از فارغ‌التحصیلی فراموش نشوند) و یک انسان هوشمند نیاز دارد تا برای حفظ موقعیت شغلی و ساختن اینده‌ای بهتر مبادرت به کسب آموزش بیشتر و همچنین بروز تر کند. ما سعی کرده‌ایم این امکان را برای علاقمندان به یادگیری و پیشرفت فراهم کنیم.
در دنیای پرتلاطم امروز تنها جوامعی می‌توانند به حیات خود ادامه دهند که پیوسته در حال یادگیری باشند و قابلیت رقابت‌پذیری و سازگاری خود را افزایش دهند به این ترتیب، ما به قرنی پا گذاشته‌ایم که برخی آن را قرن «یادگیری مادام العمر» نامیده‌اند.
در سامانه لرن اور ما مجموعه های آموزشی را برای توسعه و افزایش دانش و مهارت‌های فردی تدارک دیده‌ایم که اعضا می‌توانند با توجه به محدودیت‌هایی که دارند در هر زمان و هر مکان به یدگیری خود بیافزایند.
آدرس سایت لرن اور به قرار زیر بوده و علاقمدان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به آن مراجعه کنند.

آدرس سایت لرن اور