معرفی سامانه ایران ایونت

معرفی سامانه ایران ایونت

معرفی سامانه ایران ایونت
گروه ایران ایونت متشکل از افراد خبره و جوانان فعال در حوزه فناوری و مدیریت کسب وکار، مستقر در پارک علم و فناوری دانشگاه تربیت مدرس می‌باشد که برای خدمت‌رسانی بهتر و تسهیل فرایند برگزاری ایونت/ رویدادها، بستر مناسبی برای اطلاع‌رسانی و تبلیغات در فضای اینترنت برای فعالان این حوزه به‌وجود آورده است.

گروه ایران ایونت با تکیه بر تجربه چندین ساله خود در زمینه نیازهای روز افزون متخصصین و فعالان اقتصادی در خصوص افزایش سطح آگاهی و اطلاع از تحولات و پیشرفت‌های پیرامونی خود بستری فراهم نموده است که همه علاقمندان بتوانند ازآخرین رویدادهای علمی، تجاری، صنعتی، هنری، فرهنگی و ……… مطلع شده و در صورت نیاز به آن رویداد ملحق شوند تا از دانش، تجارب و دیدار با علاقمندان این دست گردهمایی‌ها بهره‌مند شوند.
این گروه با هدف اطلاع‌رسانی گسترده و دقیق برای علاقمندان، متخصصین، شرکت‌کنندگان و برگزارکنندگان رویدادهای مختلف در تلاش است با فرآهم آوردن زیرساختی مطمئن در حوزه برگزاری رویداد، تسهیلات لازم را بر متعاملین رویدادها فراهم کند.
فعالان اقتصادی (حقیقی/ حقوقی) می‌توانند همایش، سمینار، ورک شاپ، کارگاه آموزشی یا حتی یک وبینار که می‌خواهند برگزار کنند را از طریق ثبت در سامانه ایران ایونت از طریق فضای وب در معرض دید دیگران قراردهند. شما می‌توانید اطلاعات تکمیلی رویداد خود را از قبیل مکان و سالن همایش، زمان‌بندی، مدعوینی که در رویداد به سخنرانی خواهند پرداخت و سایر اطلاعات تکمیلی که برای شرکت‌کنندگان مهم‌ است را در قالب محتوا و صفحه‌ مربوط به رویدادتان را بسازید و آن را منتشر کنید.

آدرس سایت ایران ایونت