فراخوان توسعه دستگاه مولد میدان‌های الکتریکی

فراخوان توسعه دستگاه مولد میدان‌های الکتریکی درمانگر تومور گلیوبلاستومای مغزی

شبکه خدمات نوآوری بومرنگ با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی فراخوان برای توسعه دستگاه مولد میدان‌های الکتریکی درمانگر تومور گلیوبلاستومای مغزی را برگزار می‌کند.

صندوق نوآوری و شکوفایی به منظور تقویت توان توسعه فناوری شرکت‌های دانش بنیان با رویکرد نوآوری باز و همکاری فناورانه، خدمت جدیدی را طراحی کرده است که از این طریق نیازهای تحقیقاتی و فناورانه شرکت‌های دانش بنیان و پس از آن گروه‌های پژوهشی و فناور توانمند برای اجرای طرح‌های تحقیقاتی و توسعه فناوری‌های مورد نیاز این شرکت‌ها را شناسایی می‌کند.

در صورت توافق پروپوزال‌دهنده منتخب (مجری تحقیق) و شرکت دانش‌بنیان (متقاضی تحقیق) قرارداد سه‌جانبه‌ای بین «صندوق نوآوری و شکوفایی»، «متقاضی» و «مجری» منعقد خواهد شد که صندوق نوآوری در قالب این قرارداد تا 70 درصد از هزینه اجرای تحقیقات را به شکل بلاعوض به متقاضی پرداخت خواهد کرد. این مبلغ به طور مرحله‌ای و متناسب با پیشرفت اجرای طرح در اختیار مجری قرار می‌گیرد.

هدف اصلی این پروژه، توسعه دستگاهی است که بتواند از طریق ایجاد میدان‌های الکتریکی فرآیند تقسیم سلول‌های توموری در سرطان گلیوبلاستومای مغزی را مختل و متوقف کند.

انتظار می‌رود در فاز اول این پروژه تحقیقاتی، تیم مجری بتواند الکترودهای مورد نیاز برای ایجاد میدان‌های الکتریکی درمانگر تومور را طراحی و پیاده‌سازی کند.

در فاز دوم این پروژه نرم‌افزار شبیه‌سازی شکل و موقعیت تومور توسط مجری طراحی و پیاده‌سازی می‌شود.

مهلت ارسال: پنج‌شنبه 25 اردیبهشت 00
شماره تماس: ۸۸۳۹۸۵۴۳-021